Zpět na » Primera Division » Messiho smetl návěs, bude odpočívat, prozradil Valverde

Primera Division - Messiho smetl návěs, bude odpočívat, prozradil Valverde

Messiho smetl návěs, bude odpočívat, prozradil Valverde © FotbalPortal.cz -

1

Líbilo se

12.04. - Zítra odpoledne čeká Barcelonu další ligový zápas, tentokrát proti poslední Huesce. Sestava úřadujícho šampiona dozná podstatných změn, tou největší pak bude absence hlavní hvězdy Lionela Messiho. Barca se totiž bude šetřit na odvetu Ligy mistrů proti Manchesteru United.

Zítra budou určitě změny. Kalendář je hodně nabitý, máme za sebou dlouhou cestu a čekájí nás dva intenzivní zápasy. Uděláme změny. Je možné, že bude odpočívat i Messi. Je na tom sice dobře, ale ta rána (od Smallinga) byla hodně tvrdá. Měl toho docela dost, budeme to zvažovat a je to jedna z možností," uvedl na tiskové konferenci Ernesto Valevrde. Pár minut poté svá slova i potvrdil, když byla oznámena nominace, v níž schází nejen Messi, ale i další klíčoví hráči Barcy - Busquets, Rakitić, Sergi Roberto, v trestu jsou pak Piqué a Luis Suárez.

Okolnosti jsou jaké jsou, nesmíme ale zapomínat, že potřebujeme deset bodů, abychom se stali mistry."

Zítřejší zápas proti poslednímu celku pak zhodnotil následovně: Je to znát, že v posledních zápasech hrají Huesca i ostatní kluby o hodně. Blíží se konec ligy a body jsou potřeba. Huesca hraje dobře vpředu, riskuje, má na to dobré hráče. Teď je právě období, kdy do toho týmy ze spodu jdou naplno a z toho důvodu je zítřejší zápas hodně nebezpečný. Vytváří si mnoho gólových šancí. Zápas, který jsme hráli doma, nám jako vzor rozhodně sloužit nemůže (pozn. tehdy Barca vyhrála 8:2)."

Valverde dostal rovněž otázku na lednovou posilu Todiba, jestli by mohl případně nastoupit na pozici středového záložníka. Todiba vidím spíš jako stopera. Dlouhou dobu nehraje a to vás vždycky poznamená, uvidíme, jestli nastoupí."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smalling za mě pěkně

Rudejdablik
Reekwon - 12.04. Odpovědět

Messi má v tomhle neuvěřitelnou smůlu a hráči proti němu hrozný štěstí. Marcelo mu dal loket a rozbil mu pusu, neviděl kartu. Ramos mu rozbil pusu a neviděl kartu. Smalling mu rozbil nos a neviděl kartu Smajlík 2 Ale musím připustit, že jsem si zpočátku dělal legraci z toho, když Smalling říkal, že ví, jak Messiho zastavit. Ukázal to dokonale a Messi už po zbytek zápasu nebyl úplně v pohodě.

Reekwon
Reklama
Reklama
Nejnovější články