Zpět na » Primera Division » Diego Costa má po sezóně. Vyfasoval druhý nejtvrdší trest v tomto století

Primera Division - Diego Costa má po sezóně. Vyfasoval druhý nejtvrdší trest v tomto století

Diego Costa má po sezóně. Vyfasoval druhý nejtvrdší trest v tomto století © marca.com - Diego Costa

0

Líbilo se

11.04. - Tuhle sezónu už může Diego Costa zabalit. Ve víkendovém šlágru mezi Barcelonou a Atléticem Madrid byl totiž vyloučen poté, co nevybíravými slovy počastoval rozhodčího Gila Manzana. Za to mu disciplinární komise vyměřila trest ve výši čtyř zápasů a k tomu mu ještě přičte stejný flastr za to, že došlo k fyzickému kontaktu se sudím. Osmizápasový trest je druhým nejtvrdším v tomto století ve španělské Primera División.

Pěkně draho vyšlo útočníkovi Atlética Madrid extempore ve 28. minutě sobotního zápasu mezi Barcelonou a Atléticem Madrid. U arbitra Gila Manzana se totiž snažil vyprosit odpískání faulu na jeho osobu, ale zvolil k tomu hodně neotřelý způsob.

Se.u na tvoji z.u.venou matku," vychril ze sebe horkokrevný útočník. Za tento výrok udělila disciplinární komise La Ligy španělskému fotbalistovi s brazilskými kořeny čtyři zápasy distanc. Jenže nezůstalo jen u toho, neboť Gil Manzano do zápisu ještě uvedl: Poté, co byl vyloučen, mě několikrát uchopil za ruku a snažil se mi zabránit, abych udělil žlutou kartu hráčům číslo 24 (Giménez) a 2 (Godín)." Za to vyfasoval další čtyři zápasy.

Hodně tvrdý trest, nicméně není úplně nejvyšší, který kdy hráč španělské ligy v tomto století dostal. V sezóně 2008-09 totiž madridský obránce Pepe obdržel sankci v délce trváni 10 zápasů za to, že kopal do ležícího Javiho Casquera z Getafe, navíc se tehdy dostal do křížku i se čtvrtým rozhodčím.

Ovšem vůbec nejtěžším trestem v celé historii soutěže byl 24zápasový distanc pro hráče Zaragozy Cortiza, který v roce 1964 zlomil nohu Cóllarovi z Atlética Madrid.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 12.04. Odpovědět

Taky by mne zajímalo, kolik dostal distanc rozhodčí Smajlík 1
Jinak nemůžu si pomoct, ale proč Costa v Chelsea byl tak diametrálně odlišný od Costy v AM? Ať už chováním nebo fotbalovostí?

Eidur
Panyny - 11.04. Odpovědět

Kolik dostal Ronaldo za to žduchnutí tehdy ?

Panyny
Danza - 12.04. Odpovědět

Ten rozhodčí do kterýho strčil ronaldo už si velký zápasy nepískl. Real byli vždycky kurvy a v tomhle mají prsty. I tak je Costa pořádnej kus kokota.

Danza

Myslíš, že Peréz má prsty v osmizápasovym distancu pro Costu? Já bych se nedivil ničemu Smajlík 1

NoIscoNoDisco
Panyny - 13.04. Odpovědět

Tak jsem to nemyslel..spíš mě vždycky sral tady ten dvojí metr.

Panyny

Ale i rozhodčí by uz neměl pískat protože co předváděl to je hrůza chce to úplně jiný rozhodčí

Tomas1984

Dobře, co tak strašného udělal? Jsou likvidační fauly a simulace , které nejsou trestány nebo se to přejde menším trestem. Tohle je výsměch. Je to idiot o tom žádná, ale myslím, že v kariéře udělal horší věci, bez takové palby.

OVKlobasa
Cornero - 12.04. Odpovědět

udělat něco co vyplyne ze hry nebo souboje o míč je jedna věc ale v přerušení nadávat rozhodčímu resp. jeho rodině a pak mu bránit v rozdání karet je něco co se prostě neokecá..to už nějak můžeš ovlivnit..navíc je to recidivista

Cornero
Danza - 12.04. Odpovědět

Roy Kean byl stejnej jako Costa, teda stejně jebnutá piča.

Danza

A do trojky ke Costovi a Keanovi ještě Danza. Trojka jak ze žurnálu.

NoIscoNoDisco

Costa to byla vždy taková vy patlaná opice.

Messi777

Vylízanec je to nic jiného.Smajlík 2 Smajlík 2

Arrow1356
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články