Zpět na » Primera Division » Atlético spílalo rozhodčímu, ale Simeone se Costy nezastával. Piqué musel hříšníka dokonce brzdit

Primera Division - Atlético spílalo rozhodčímu, ale Simeone se Costy nezastával. Piqué musel hříšníka dokonce brzdit

Atlético spílalo rozhodčímu, ale Simeone se Costy nezastával. Piqué musel hříšníka dokonce brzdit © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

07.04. - Je to pokaždé stejné. Atlético z Barcelony odjíždí bez výhry a navíc s pocitem křivdy. Po včerejším zápase, který Atlético prohrálo 0:2 a prakticky se tak definitivně vyřadilo z boje o španělský titul, byly znovu slyšet nářky směrem k rozhodčím, které ještě umocnilo vyloučení Diega Costy už ve 28. minutě.

Frustrace. Ne ze svého výkonu, ale spíše z toho, jak konal muž s píšťalkou, jímž včera byl Gil Manzano. Tak by se daly shrnout jedním slovem pocity, které panovaly po utkání na Camp Nou v kabině Atlética Madrid. Arbitr klíčového klání totiž už ve 28. minutě ukázal červenou kartu Diegu Costovi, který si, jak je u něj obvyklé, pustil pusu na špacír. „S..u na tvoji zk..venou matku," požaloval sudí na brazilského rodáka v zápise o utkání. Za takovou upřímnost je červená karta na místě.

„Jiní hráči toho také hodně řekli a nebyli vyloučeni. Nás tady vyloučí vždycky. Vyloučili tu dokonce i Torrese. Světovou ikonu, za dva fauly. Jestli vyloučí jeho, mohou nás vyloučit všechny," zlobil se po zápase na tiskovce trenér Diego Simeone. Zkušenosti z minulosti mu alespoň co se týče počtu vyloučených dávají za pravdu. V jedenácti posledních utkáních byl hráč Atlética poslán předčasně z placu na Camp Nou hned v sedmi případech. Nicméně posléze, v jichž trochu klidnějším rozpoložení, se Diega Costy zastávat nijak nechtěl. „Pokud řekl něco tak vážného, aby byl vyloučen v tak důležitém zápase, pak je vyloučen správně," poznamenal.

„Hráli jsme dobře až do vyloučení. Pokaždé, když sem přijedeme, tak se něco stane, v posledních 11 zápase hned sedm vyolučených a nebyla všechna spravedlivá. Co se stalo u Costy jsem neviděl. Ale vždycky se nám tady něco přihodí," řekl po zápase záložník Koke.

Horká krev v těle Diega Costy po udělení červené karty bublala na maximum a v tu chvíli ho raději klidnil i barcelonský Gerard Piqué, který měl obavy, aby celý incident neměl pro jeho bývalého spoluhráče z národního týmu Španělska ještě mnohem horší následky.

„Buď už zticha. O co ti jde? Chceš aby ti napařili čtyři zápasy," snažil se uklidnit Costu. Jenže tvrdému trestu se útočník Atlética nevyhne tak jako tak. Podle všeho čtyři zápasy dostane zcela určitě, sankce ale může být i vyšší, protože sudí měl do zápisu ještě uvést, že ho fotbalista chytil. Každopádně Atlético se bude odvolávat, neboť podle jeho verze věta byla vyřčená jinak a hlavně vůbec nebyla směřována k rozhodčímu.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Me to povypravy kamos.ten tam byl Smajlík 3

BlueFor16years
cukr - 07.04. Odpovědět

Zrovna Torres tu črrvenou dostal spravedlivě

cukr

Jezisi porad musijou plakat.. odjakziva hrajou hnusnej antifotbal na kterej se neda divat...a ze vyloucil “ikonu” ? To je co za argument? Asi ikony cerveny karty dostat nesmijou..

HahaMadrid

potom sledujes strasne kratko futbal ked atletico odjakziva hra antifutbal...praveze atletico odjakziva hralo jeden s najkrajsich futbalov v spanielsku...zmenil to az simeone.

cica310584

Už když tam hrál Radek Bejbl tak hrálo atlético těžkou defenzivu a žádný pěkný fotbal to tedy nebyl. Předtím nevím, to jsem Atlético nesledoval.

FotbalFan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články