Zpět na » Primera Division » Výsledky nedělních zápasů 13. kola

Primera Division - Výsledky nedělních zápasů 13. kola

Výsledky nedělních zápasů 13. kola © -

0

26.11. - Villarreal nevyužil svou šanci dostat se na čelo Primera división, protože doma jen remizoval s Almeríi. Racing Santander porazil Valencii 1-0, Atlético zvítězilo nad Valladolidem 4-3 a stejným výsledkem vyhrálo i Levante nad Betisem.

Villarreal 1 - 1 Almería

Villarreal ani tentokráte nevyužil zaváhaní týmů z předních příček a nedostal se do vedení. Bylo by to poprvé v historii, co by po skončení kola, byl na prvním místě právě Villarreal.

Žluté ponorky sice vedly už od třinácté minuty, kdy gól vstřelil Nihat, ale ani tak nedokázaly získat tři body. Domácí sice měli převahu v držení míče, ale i přesto Almería v 52. minutě vyrovnala a branku si připsal Negredo.

Nakonec ale musíme říci, že rozdělení bodů je v tomto případě spravedlivé. V držení míče sice dominoval Villarreal, ale na šance to bylo velice vyrovnané.

Góly: 1-0. Min.13. Nihat 1-1. Min.52. Negredo

Atlético Madrid 4 - 3 Valladolid

Na stadionu Vicente Calderóna padá opravdu hodně gólů. Ať už zde hraje Sevilla nebo Valladolid, vždy mají diváci možnost vidět mnoho branek.

Atlético se ujalo vedení už ve třetí minutě, kdy gól zaznamenal Maniche. Ke konci prvního poločasu vyrovnal Victor, ale to nebylo zdaleka vše. Na začátku druhé půle se ujal vedení Valladolid. Avšak o dvě minuty později byl stav znovu nerozhodný, protože vyrovnal Maxi. Hned na to ale poslal znovu hosty do vedení Llorente. Ovšem vzápětí svým druhým gólem v zápase vyrovnal Maxi. Dramatickému zápasu dal tečku Pedro Lopéz, který si v 92. minutě dal vlastní gól.

Góly: 1 -0. Min.3. Maniche 1-1. Min.40. Víctor 1-2. Min.48. Sisi 2-2. Min.50. Maxi 2-3. Min.54. Llorente 3-3. Min.56. Maxi 4-3. Min.92. Pedro López (p.p.)