Zpět na » Primera Division » Barcelona má obavy. O budoucnosti De Ligta rozhodne Raiola

Primera Division - Barcelona má obavy. O budoucnosti De Ligta rozhodne Raiola

Barcelona má obavy. O budoucnosti De Ligta rozhodne Raiola © as.com - Matthijs de Ligt

1

Líbilo se

30.03. - V létě se o stopera Ajaxu Matthijse de Ligta strhne nefalšovaná bitva. 19letého fotbalistu, který by měl na své pozici v příští dekádě patřit mezi elitu, chtějí ve svých řadách přední evropské kluby. Mezi nimi i Barcelona. Její prezident měl dokonce o jeho přestupu jednat tento týden v Amsterdamu. Jenže jak prohlásil sám hráč, jeho příští působiště ještě známo není.

A tak trochu bohužel pro Barcelonu o něm bude rozhodovat nechvalně proslulý agent Mino Raiola. Ostatně to sám potvrdil devatenáctiletý fotbalista, když se ho redaktoři italského deníku Tuttosport ptali na jeho příští klub.

O mojí budoucnosti rozhodne Raiola. Zájem o mě má Juventus, jsou ve hře i další kluby, ale v tuto chvíli myslím jenom na Ajax," prohlásil mladý obránce.

Jestli půjdu do Juve? Možná, ale jsou tu i jiné kluby. Upřímně nevěřím na osud," nenechal se zviklat De Ligt.

Ten byl ale poslední dobou nejvíc spojován s přestupem do Barcelony. Ta by ho chtěla přivést i kvůli tomu, že do mužstva již v lednu koupila jeho fotbalové dvojče z Ajaxu, záložníka Frenkieho de Jonga za 86 milionů eur.

Jenže pokud má o budoucnosti De Ligta rozhodovat agent Mino Raiola, pak to asi pro Katalánce nebude dobré. Raiola, který je proslulý svými neotřelými způsoby při vyjednávání a vysokými požadavky na platy svých oveček, není v Barceloně příliš v oblibě od chvíle, kdy do klubu přestupoval Zlatan Ibrahimović.

V médiích se mluví o tom, že by Matthijs de Ligt měl přijít Barcelonu na 75 milionů eur. Případná jednání o hráčově smlouvě ale asi nebudou nijak jednoduchá. A v případě Raioly tuplem.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak šup do Realu :D

sonnyblack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články