Zpět na » Primera Division » Lingvista Bale. Podal další důkaz o tom, že španělsky vůbec neumí

Primera Division - Lingvista Bale. Podal další důkaz o tom, že španělsky vůbec neumí

Lingvista Bale. Podal další důkaz o tom, že španělsky vůbec neumí © sport.es - Gareth Bale

4

Líbilo se

22.03. - VIDEO Jazykové (ne)schopnosti Garetha Balea už jsou z různých zdrojů dobře známy všem fanouškům Bílého baletu. Ani po šesti letech nezvládl obstojně řeč země, v níž působí. Včera se na internetu dokonce objevilo průkazné video, v němž znovu vyplulo na povrch, jak velšský útočník ve španělském jazyce doslova tápe.

Šest let a nic. Nebo skoro nic. Gareth Bale možná letos opustí Španělsko, ale ani za tak dlouhou dobu se nebyl schopen naučit jazyk země, v níž působil. Byl to možná jeden z důvodů toho, že se v Realu Madrid nikdy výrazněji neprosadil, přestože do něj kromě investice ve výši 100 milionů eur vkládal Bílý balet i nemalá očekávání.

V klipu, který má představit letadlo Realu Madrid Airbus 380, se spolu na palubě stroje španělsky baví Casemiro, Marcelo, Modrić, Varane a právě Gareth Bale. Ovšem ve chvíli, kdy Modrić položil Baleovi otázku, byl velšský útočník úplně mimo.

„Garethe, mám mluvit anglicky?," vtipkoval Modrić, aby pak pokračoval ve španělštině položením otázky, jaké tři věci má pokaždé sebou v kufru při cestování. Na to mu Bale s ledovým klidem odpověděl: „Nemám vůbec ponětí, co jsi říkal."

Nedávno to byl pro změnu Marcelo, který v rozhovoru prozradil, že Bale španělsky vůbec neumí. „S Cristianem jsme měli výtečný vztah, s jeho rodinou, přítelkyní. Hráli jsme spolu devět let. Je normální, že jste smutný. Prázdno zůstalo ale i po Kikovi Casillovi (brankář, který v lednu odešel do Leedsu), který seděl v kabině vedle mě. Byl jsem smutný. Každý den jsme spolu mluvili. ,Jak se máš Kiko,´ a tak. Teď vedle sebe nemám nikoho. Na druhé straně mám Balea, ale Bale nemluví, umí jenom anglicky. Tak se spolu dorozumíváme gesty. ,Hi, hello, goodbye,".

V květnu loňského roku si zase do Balea rýpl jeho spoluhráč Toni Kroos, jehož zřejmě hodně zaskočilo, když Lucasi Vázquezovi na Twitteru gratuloval k narození potomka španělsky.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 22.03. Odpovědět

Bale je totálně mimo, je jak z pralesa. Sice má o trochu víc inteligence než zdejší diskutujicí havěť, která nikdy nikomu nic nedala, nepřinesla.

Ministr

Bale bol dobrý hráč ale mentálne je to asi autista

elcapitano7
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články