Zpět na » Primera Division » 4 hlavní důvody, proč by Raphael Varane mohl odejít z Realu Madrid

Primera Division - 4 hlavní důvody, proč by Raphael Varane mohl odejít z Realu Madrid

4 hlavní důvody, proč by Raphael Varane mohl odejít z Realu Madrid © goal.com - Raphael Varane

2

Líbilo se

20.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE V médiích se propírala jména jiných hráčů, kteří by měli odejít po skončení sezóny z Realu Madrid. Proto překvapilo, když francouzský prestižní deník L´Equipe pustil do světa informaci, podle níž má stoper Raphael Varane zaječí úmysly a rád by opustil kabinu na stadionu Santiaga Bernabéua.

Raphael Varane chce po skončení sezóny opustit Real Madrid. Tuto zprávu před pár dny vypustil na veřejnost francouzský deník L´Equipe. Že si skříňku v kabině Bílého baletu po sezóně vyklidí hned několik hráčů, se dalo předpokládat. Ovšem že by to měl být zrovna francouzský mistr světa, to mnohé hodně zaskočilo. Od chvíle, co je pryč Pepe, se stal stálým členem základní sestavy, kontrakt má až do roku 2022...Tedy důvodů ke spokojenosti na první pohled docela dost. Přesto má v hlavně hned čtyři body, které ho k možnému odchodu ze stadionu Santiaga Bernabéua mohou přimět. Leda že by svoji osobností zapůsobil trenér Zidane.

1. Platové podmínky

Varane je na platovém žebříčku madridského klubu zhruba někde uprostřed. Jeho plat činí 6 milionů čistého za sezónu. Jenže například jeho parťák ze stoperské dvojice Sergio Ramos bere dvojnásobek. Varane má kontrakt do roku 2022 a ve 25 letech je lákavým zbožím hned pro několik klubů. Velkou slabost pro něj měl Mourinho, pod kterým Varane zahájil svoji etapu v Madridu. Ještě v době, kdy vedl United, ho chtěl do týmu. Zájem mají ale i jinde. Jisté je jedno, kamkoliv by šel, tam by určitě dostal lepší plat než v Realu.

2. Osobní výzva

Varane přišel do Madridu před osmi lety a za tu dobu už vyhrál úplně všechno. Ligu mistrů dokonce čtyřikrát, španělskou ligu dvakrát. Zkrátka s trofejemi by si mohl otevřít malé muzeum. Není proto divu, že by francouzský šampion mohl chtít hledat nové výzvy, vyzkoušet si jinou soutěž.

3. Příchod Militaa

Real Madrid už oficiálně potvrdil letní příchod brazilského stopera Edera Militaa, za nějž Portu zaplatil 50 milionů eur. Konkurence na postu stopera tak bude příští rok ještě vyšší a nezdá se příliš pravděpodobné, že by se obětí stal právě kapitán Ramos. Možná i proto Varane hodlá vyklidit pole a půjde tam, kde bude mít místo v základu jisté.

4. Netaktní gesto klubu

A je tu ještě jedna drobnost. Pro někoho možná zanedbatelná, ale v hlavě hráče může hrát svoji roli. Před začátkem sezóny se francouzští reprezentanti, čerství mistři světa, dočkali v jiných klubech španělské ligy ocenění za jejich úspěšné tažení na ruském šampionátu. V Atléticu klub zorganizoval vzdání pocty pro Griezmanna a spol., Barcelona udělala to samé v případě Umtitiho s Dembélém. Varane se ale něčeho podobného nedočkal.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 21.03. Odpovědět

Penize vladnou svetu a ve fotbale plati dvojnasob,takze nekdo mu da jednou tolik a pujde a pak taky vyzva v jine lize by mohla hrat roli.

Baty
Cornero - 20.03. Odpovědět

vsechny duvody jsou kokotiny. 1) platovy podminky? Podepsal je tak s nima asi souhlasil 2) osobni vyzva je prevzit po Ramosovi kapitana a stafetu v klubu 3) tak aby kandidat na ZM a clen nejlepsi XI byl posranej z toho ze ho nekdo vystipe ze zakladu tak to by bylo hodne podivny 4) kokotina kvuli ktery by odesla akorat precitlivela buzna

Cornero
Ministr - 20.03. Odpovědět

6 milionu eur? Za co ty vole? Za co? Největší zloděj.

Ministr
Kuzma - 20.03. Odpovědět

Varane a Koulibaly v United. To by byl sen ! Smajlík 7

Kuzma
MrTiger - 20.03. Odpovědět

A de gea v bráně no

MrTiger
Wazz - 20.03. Odpovědět

Smajlík 1 pojď synu

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články