Zpět na » Primera Division » Hluboké zklamání. Arsenal chce vrátit Barceloně hráče

Primera Division - Hluboké zklamání. Arsenal chce vrátit Barceloně hráče

Hluboké zklamání. Arsenal chce vrátit Barceloně hráče © squawka.com - Denis Suárez

4

Líbilo se

19.03. - Čekalo se víc. Víc si sliboval Arsenal, větší očekávání měl i Denis Suárez. Zkrátka a dobře, prozatím se hostování barcelonského záložníka na Emirates Stadium nevyvíjí tak, jak si to všechny zainteresované strany přály. Není proto divu, že se španělský středopolař s největší pravděpodobností nezabydlí na londýnské adrese na příliš dlouhou dobu.

Kauza kolem Denise Suáreze byla v posledním přestupovém okně letos v lednu hodně žhavá. Prakticky každým dnem se měnila situace na bitevním poli. Fotbalista si přál odejít do londýnského Arsenalu, kde po něm toužil manažer Unai Emery, Barcelona chtěla pustit hráče, který trenérovi Valverdemu neseděl do koncepce.

Jenže Arsenal nabízel jen hostování, zatímco Barca upřednostňovala jiné cesty, především přestup do Betisu, který byl ochoten zaplatit 25 milionů eur. Jenže tam se zase nechtělo Suárezovi, který si vytyčil Londýn za svoji prioritní metu.

Nakonec se mu podařilo si odchod do Anglie vytrucovat. Arsenal zaplatil na dřevo 1,5 milionů eur a opci na přestup, nepovinnou, ve výši 25 milionů eur. Jenže nyní, v polovině března, se zdá, že Barcelona může na teoretický přestupový bonus zapomenout.

Suárez totiž rozhodně nepatří k hráčům, který by Arsenal táhl, nebo se zařadil mezi neoddiskutovatelné hráče základní sestavy. Když už je řeč o základní jedenáctce, tak v té Denis nefiguroval zatím ani jednou. Od svého příchodu do Arsenalu hrál jen šest zápasu a nejdéle vydržel na trávníku hned v tom prvním, když při prohře na stadionu Manchesteru City nastoupil do hry na 24 minut.

Deník The Sun proto informoval o tom, že se Denis Suárez zcela určitě vrátí za pár měsíců do Barcelony, kde před svým odchodem prodloužil o jeden rok smlouvu - do 2021.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 19.03. Odpovědět

To je tak, když se každý talent tlačí do Barcy. Nehrají pravidelně a herně upadnou tak, že je ani Arsenal za směšné peníze nechce Smajlík 3

Kuzma
F4BRE - 19.03. Odpovědět

Ten kluk úplně vyšuměl, vypadal na supr talent, nevím jestli jsme ho zabili my nebo něco jinýho .. spíš my

F4BRE
Ministr - 19.03. Odpovědět

Je to jedno, úplně jedno. Stejně mu jde jenom o prachy.

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články