Zpět na » Primera Division » Modrić: Samozřejmě nám chybí Cristiano, někteří hráči by ale měli udělat krok vpřed

Primera Division - Modrić: Samozřejmě nám chybí Cristiano, někteří hráči by ale měli udělat krok vpřed

Modrić: Samozřejmě nám chybí Cristiano, někteří hráči by ale měli udělat krok vpřed © as.com - Luka Modrić

0

Líbilo se

04.03. - Čtyři zápasy, tři porážky. Neslavně vypadá bilance slavného Realu Madrid v posledních dnech. Asi ještě větší publicitu má tento fakt z důvodu, že dvakrát se stala přemožitelem Bílého baletu konkurenční Barcelona. Luka Modrić proto před zítřejším odvetným zápasem osmifinále Ligy mistrů proti Ajaxu musel odpovídat na nepříjemné dotazy.

První otázka směřovala na zítřejší zápas s Ajaxem, jestli má pro tým nějakou větší důležitost než ostatní klání. „Ne, pro nás je zápas Ligy mistrů vždycky důležitý. A ten zítřejší tuplem. Hrajeme proti velmi dobrému, mladému a ambicióznímu týmu. Pro nás je to klíčové v této sezóně, chceme být ve čtvrtfinále, ale nebude to jednoduché. Jsme připraveni, odehrajeme skvělý zápas a postoupíme. Znamená to pro nás moc," pronesl Modrić.

Nejlepší fotbalista světa se nemohl vyhnout ani otázce na současnou situaci týmu a také jeho kamaráda Garetha Balea, který je v této sezóně pod velkou kritikou.

„Když prohrajete dva zápasy za sebou s největším rivalem, není to nejlepší. Určitě na tom nejsme nejlépe, ale zítra je důležitý zápas, přichází brzy a není tak čas lamentovat nad tím, co se stalo. Je třeba se soustředit na Ligu mistrů a snažit se zapomenout, co se přihodilo. Odehrát dobrý zápas a pokusit se vyhrát. Zápasy proti Barce nebyly špatné, především pohárový, ale scházely nám góly. A Gareth? Zdá se mi v pohodě. Dostal se do období kariéry, kdy se necítí úplně nejlépe, ale to se stane všem. Mě také. Musí jít dál, vidím ho v pohodě. Nesmíme zapomínat, co pro tento klub udělal, zdá se, že se všechno zapomene hodně rychle a snadno. Má chuť trénovat, chce být tím Garethem, jako byl dřív."

Také samotný Luka Modrić, který obdržel Zlatý míč za uplynulý kalendářní rok, čas od času zaslechne kritiku na své výkony, které nebyly vždy úplně nejlepší. „Nezačal jsem sezónu dobře, měl jsem problém se do toho dostat a chytnout tempo. Od MS klubů už se ale cítím mnohem lépe, na té nejlepší úrovni. Myslím si, že moje současná úroveň je dobrá, pracuji na tom, abych byl ještě lepší, chci pomoci týmu jako vždycky."

Problémem současného Realu je ale především absence té největší figury, Cristiana Ronalda, která sama dokázala rozhodnout zápasy nebo svým příkladem strhnout k lepším výkonům ostatní. „Samozřejmě chybí, postrádala by ho všechna mužstva, najít za něj náhradu je nemožné. To, co udělal pro nás a pro tento klub samozřejmě chybí. Klub měl v úmyslu, že po jeho odchodu jiní hráči pokryjí jeho funkci. Ale tolik se to nepodařilo. Není jednoduché rozdělit góly mezi ty zepředu. Cristiano dával 50 gólů a dnes nenajdete nikoho, kdo by tolik gólů dal. Možná, že někteří by měli udělat krok vpřed, nestřílet 50, ale dát třeba 20. Nebudu jmenovat, potřebujeme dva nebo tři hráče, kteří dají 20, 15 nebo deset gólů a my je nemáme. To je náš největší problém. Proti Barce jsme měli hodně šancí, ale když je neproměníte, soupeř vás potrestá. Cristiano tu není, ale nemůžeme si deset let stěžovat. Klub dal důvěru jiným hráčům, Baleovi, Asensiovi, Karimovi, Marianovi, Viníciusovi, který odvádí velmi dobrou práci. Občas věci nevychází tak jak chceme, ale musíme dál pracovat. Real Madrid bude vždycky nahoře. Občas se mu nedaří, ale vrátí se."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 05.03. Odpovědět

To by me zajimalo co Gareth udelal tak zasadniho pro klub. Mozna to,ze zamestnaval vic lekare a masery Smajlík 2 ...

Baty
Cornero - 04.03. Odpovědět

Gareth je natolik v pohode ze kluk prej zase odjizdel ze stadionu driv nez rozhodci pisknul konec. To chces mit takovyho tymovyho spoluhrace kterymu lezi na srdci osud tymu v dulezitym zapase

Cornero

Srdcar, já být v týmu a téma cikanama, tak radši taky jedu domu

vl4dc3v3sm1ru

Hlavně,že je buzna Messi mezi cikánama.... Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

SpekounMarian

"A Gareth? Zdá se mi v pohodě. Dostal se do období kariéry, kdy se necítí úplně nejlépe"... Dobrej myslitel ten modric, IQ 20

vl4dc3v3sm1ru
Forte02 - 04.03. Odpovědět

Stejne jako ty

Forte02

On má ,ale mínus 20
iq.....buzna s buznalony... Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

SpekounMarian

Třeba absencio?

vl4dc3v3sm1ru

Třeba kdessi? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

SpekounMarian

Ten má tak co kritizovat druhý, když sám hraje nejhůř.

AntiHnusdrid
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články