Zpět na » Primera Division » Jaké má Barca plány na pozici levého obránce? Koho přivede? Co udělá s mladíky?

Primera Division - Jaké má Barca plány na pozici levého obránce? Koho přivede? Co udělá s mladíky?

Jaké má Barca plány na pozici levého obránce? Koho přivede? Co udělá s mladíky? © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

02.03. - Není to tak dlouho, co jsme informovali o tom, že Barcelona touží posílit své řady o dalšího levého obránce, který by dělal konkurenci Jordimu Albovi, fotbalistovi, jenž je na tomto postu naprostou jedničkou a před pár dny bylo oznámeno jeho prodloužení smlouvy až do roku 2024.

Jordiho Albu má tedy vedení azulgranas pojištěného. To je pro Barcelonu důležitý krok. Teď je ale třeba vyřešit záležitost koho přivést k němu. Hráče, který by akceptoval svoji roli, jež by byla řekněme druhořadá. Alba je pro Barcu a kouče Valverdeho zhruba stejně tak důležitý jako Messi. Šance zahrát si by tedy asi nebyly příliš velké. I z toho důvodu vedení nehodlá do posily investovat velkou částku. Lépe řečeno žádnou.

Volní hráči

V hledáčku se tak objevili hráči, kteří budou v létě volní bez náhrady po skončení smlouvy. Řeč je nejen o Filipe Luisovi z Atlética Madrid, ale také dalších dvou fotbalistech, kteří mají zkušenosti ze španělské ligy, Nachovi Monreaovi z Arsenalu a Albertovi Morenovi z Liverpoolu. Další podmínku, kterou by ale museli akceptovat, je trvání smlouvy na pouhé dva roky.

Miranda

Barcelona chce takto překlenout období, v němž by se jí měl vyhrát" a otrkat Juan Miranda. 19letý fotbalista působí v B týmu azulgranas a jsou do něj vkládány velká očekávání směrem do budoucna. Nicméně aktuálně nemá u Valverdeho šanci prosadit se. Záměrem Barcy je poslat ho na hostování, velký zájem by měl například Betis.

Cucurella

Pak je ve hře ještě Marc Cucurella. Ten po odchodu z Barcelony prožívá perfektní sezónu v Eibaru, kde hostuje. Katalánci mají v plánu získat ho zpět a obratem prodat. V jeho případě se neuvažuje o tom, že by mohl v kádru zůstat.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články