Zpět na » Primera Division » Barcelona si pojistila svůj klenot

Primera Division - Barcelona si pojistila svůj klenot

Barcelona si pojistila svůj klenot © elperiodico.com - Jordi Alba

0

Líbilo se

28.02. - Fanoušci Barcelony si mohou po dnešku oddychnout. Dnes bylo oficiálně oznámeno, že levý obránce Jordi Alba, jeden z klíčových hráčů mužstva, prodloužil smlouvu. Azulgranas se zavázal až do roku 2024 a jeho výkupní klauzule bude činit 500 milionů eur.

Je to pár týdnů, co rozhlasová stanice Cadena SER vypustila falešnou zprávu, podle níž měl být Jordi Alba domluvený na nové smlouvě, kterou měl podepsat hned ve chvíli, jakmile se zavře lednové přestupové okno.

Sám hráč byl ale z této poplašné zvěsti rozladěný, důrazně ji dementoval a spíše podrážděně komentoval situaci, kdy se s vedením klubu nemohl dohodnout na podmínkách nového závazku.

Nicméně nelehká úloha klubového managementu, který nemá moc velký manévrovací prostor v našponovaném klubovém rozpočtu, nakonec došla ke zdárnému konci a fanoušci si tak mohou spokojeně odškrtnout dalšího klíčového hráče, jehož smluvní závazek doposud nebyl pojištěn.

Hlavní nahrávač Lionela Messiho tak zůstane na Camp Nou až do roku 2024, o čtyři roky se tak prodlouží jeho dosavadní kontrakt, který měl platnost do června 2020.

Klubové stránky informují o tom, že by výkupní klauzule hráče měla činit 500 milionů eur.

K oficiálnímu aktu podpisu smlouvy by mělo dojít v nejbližších dnech.

Pro mě je to nejlepší levý obránce na světě. Musíme využít příležitost, aby s námi zůstal dalších pět let. Nepamatuji si nikdy krátká jednání o noých kontraktech, hráči musí pochopit, že se nemůžeme pohybovat mimo vymezené hranice platovou politikou klubu," pronesl před nedávněm prezident Barcelony Bartomeu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
FCBzUSA - 28.02. Odpovědět

Nice

FCBzUSA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články