Zpět na » Primera Division » Ramos se obával debaklu, Marcelo si to na střídačce užíval, Benzema obětí kriminálníků

Primera Division - Ramos se obával debaklu, Marcelo si to na střídačce užíval, Benzema obětí kriminálníků

Ramos se obával debaklu, Marcelo si to na střídačce užíval, Benzema obětí kriminálníků  © FotbalPortal.cz -

3

Líbilo se

28.02. - VIDEO Těžký výsledkový knokaut schytal Real Madrid ve včerejší semifinálové odvetě Copa del Rey od Barcelony. Výsledek 0:3 znamená definitivní konec Bílého baletu v pohárové soutěži. Kapitán Sergio Ramos se navíc musel v průběhu zápasu hodně snažit povzbudit své spoluhráče, aby nedopřáli Barceloně další gólovou radost.

Opravdu to bylo kruté skóre, které může hodně mást. Real Madrid rozhodně nebyl o tolik horší, aby od Barcelony, která vyhrála pohár čtyřikrát za sebou, schytal takový debakl. Možná i podle obrázku z prvního poločasu Real věřil ve své schopnosti a v to, že postup do finále je možný dosáhnout.

Jenže během pár minut druhé půle bylo po nadějích a vrcholem byla třetí trefa Barcelony, kterou z penalty zařídil Luis Suárez. Z penalty, jíž zahrál nefalšovaným vršovickým dloubákem. Zrovna na Bernabéu, užil si to s jistou dávkou provokace, zejména proto, že na Panenku má v tuto chvíli ve Španělsku patent především Sergio Ramos.

Právě Ramos byl zachycen na televizních záběrech, jak musí burcovat své spoluhráče, kteří v tu chvíli byli zcela na dně, aby se sebrali. Jedem, hrajem dál, nebo nám jich nasypou šest," obával se madridský kapitán debaklu.

To brazilský obránce Marcelo do zápasu vůbec nezasáhl. A podle toho, jak zahrál na jeho místě mladý Reguilón, se dá předpokládat, že asi lavičku bude zahřívat i nadále. Každopádně se nezdá, že by mu to až tolik vadilo. Těsně před přestávkou byl dokonce zachycen, jak se náramně baví, když předváděl ekvilibristiku s míčem, za níž by se nemusela stydět žádná hvězda NBA.

Mnohem hůře se musel cítit Karim Benzema. A to nejen během zápasu, v němž se mu v dobré šanci nepodařilo překonat Ter Stegena, ale potom hlavně po utkání. Stal se totiž obětí zlodějů, kteří se vloupali do jeho domu, když byl na zápase. Není to tak dlouho, co podobný neblahý osud stihl i hráče konkurenční Barcelony Kevina Prince Boatenga. Kolik si toho zloději odnesli, zatím známo není.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ramos dobré, účes jak na ples, vydržel. Jsi vítěz

vl4dc3v3sm1ru

Však měl raději zůstat doma a hlídat si barák.

AntiHnusdrid

Ty si hlídej tu inkontinenční vložku, co máš ve slipech Smajlík 7

NoIscoNoDisco
COKO - 28.02. Odpovědět

Co se to děje v tom Španělsku? Okrádají jednoho fotbalistu po druhém. Až jednou dům nebude prázdný tak to může dopadnout špatně Smajlík 11

COKO

Mají tam hodně koumáků z Afriky...však město Barcelona tím také trpí...

RoyKeane
Cule6 - 28.02. Odpovědět

Mají tolik peněz a neumí si ani zabezpečit barák? I kdyby měli platit 2-3 bezpečáky na full time, tak to jsou pro ně takové drobné, že mi hlava nebere, že to tak prostě nemají. Mám barák, mám kamery, na okraji pozemku malý domek 1 1 kde jsou non-stop 2 lidi co jenom hlídaj kamery a když není nikdo doma obchází pozemek a kontrolují zda je všechno cajk? Berou miliony a nemaj na to? Pak dobře jim tak..

Cule6
heto - 28.02. Odpovědět

Ne každej je takovej, že si nechá narušovat svý soukromí dvouma cizima lidma...

heto
Cule6 - 28.02. Odpovědět

Píši, že jsou na okraji pozemku zavření v boudě a kontrolují pozemek, když není nikdo doma. taky můžou být třeba i mimo pozemek, to jaksi na vkusu každého, nijak nemusí narušovat soukromí. Ale když pán domu odjíždí mají být ve střehu. Já bych to třeba takto nějak podobně udělal.

Cule6
COKO - 28.02. Odpovědět

Tak jako nejlepší varianta se mi jeví pět dobrmanů. Ale já spíš narážel na to, že nikde jinde se tolik nekrade, jak v poslední době ve Španělsku.

COKO

V posledním díle TikiTaka na O2TV (lze najít i na youtube) o tomhle hovoří. Děje se to všude. Např. Kollera vykradli pětkrát.

sonnyblack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články