Zpět na » Primera Division » Valencie zdramatizovala ligu

Primera Division - Valencie zdramatizovala ligu

0

Líbilo se

19.02. - Bezpochyby to bylo nejatraktivnější utkání 23. kola Primera división a určitě nezklamalo. Obsahovalo všechno, co divák vyžaduje. Góly, napnutí, pěkné herní momenty a především výsledek, který vynesl ligu do stavu, ve kterém hrají o titul čtyři mužstva a navíc na ně z dalších pozic útočí ještě další týmy.

Porážka dosavadního lídra ligy dopustila, aby byl mezi prvním a čtvrtým místem rozdíl pouze čtyři body. Takový malý bodový rozdíl jsme v Primera división nezažili už hodně dlouho. Barcelona, Sevilla, Valencie a Real Madrid ( a na páté pozici číhající Atlético ) budí naděje, že závěr sezóny bude nefalšovaný luxus pro fanoušky.

Barcelona podstoupila svou třetí porážku v této sezóně a Valencie věděla, že se musí vzpamatovat po porážce od Getafe. Quique vyšel z duelu laviček vítězně a navíc se jeho mužstvo dostalo na třetí pozici, protože má více vstřelených gólů než Real Madrid.

Valencie dokázala z posledních devíti střetnutí vyjít vítězně sedmkrát a na Mestalle neprohrála od porážky Realu Maadrid z 26. listopadu. Z ligy se znovu stává ring, ve kterém budou zápasit nejméně čtyři týmy s vyčkávajícím Atléticem na zádi.

Sestřih ze zápasu Valencia Barcelona

/ marca.cmo/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články