Zpět na » Primera Division » Courtois nechal nahlédnout do zvláštní povahy Balea. Jak mu v kabině říkají, proč nechodí na společné večeře?

Primera Division - Courtois nechal nahlédnout do zvláštní povahy Balea. Jak mu v kabině říkají, proč nechodí na společné večeře?

Courtois nechal nahlédnout do zvláštní povahy Balea. Jak mu v kabině říkají, proč nechodí na společné večeře? © elespanol.com - Courtois a Bale

4

Líbilo se

19.02. - Gareth Bale je podivín. V Realu Madrid už je dlouhých pět a půl roku, nicméně ani za takovou dobu se nedokázal úplně aklimatizovat na španělské prostředí, problémy s asociací v kabině Bílého baletu jsou už dlouhou dobu známe. Jeho spoluhráč ale odhalil další zajímavosti o tomto hráči, kterému se stále nedaří definitivně prorazit.

Povídání o velšském útočníkovi Garethu Baleovi by zabralo hodiny. Fotbalista, z nějž v roce 2013 udělal prezident Realu Madrid v tu dobu nejdražšího fotbalistu světa, když ho koupil z Tottenhamu za 100 milionů eur, stále nenaplňuje očekávání, která do něj byla vkládána.

Fotbalista ze skla, jak mu přezdívají španělská média, vzhledem k jeho křehké tělesné stránce, nedokáže kontinuálně podávat výkony na výši. Právě neustálé zdravotní komplikace mu v tom brání, když promarodil po sečtení všech zmeškaných zápasů téměř dvě celé sezóny.

Jenže problémem je i jeho adaptace na odlišnou kulturu, nový jazyk. Španělsky se za celý svůj pobyt ještě nenaučil, někteří tvrdí, že ne dostatečně, spoluhráč Marcelo nedávno dokonce odhalil, že vůbec. V kabině sedí vedle mě, ale když odešel Casilla, který seděl po mé druhé ruce, nemám si s kým povídat. Bale nemluví španělsky, jenom anglicky, tak se dorozumíváme gesty."

A nejde jen o jazykovou bariéru. Belgický gólman Thibaut Courtois, který do Realu přišel v létě z Chelsea, řekl v rozhovoru pro HLN, že si jede tak trochu po svém a kolektivním akcím se vyhýbá. Navíc z trochu netradičních důvodů.

Nedávno jsme měli týmovou večeři. Ale Bale ani Toni (Kroos) nepřišli. Podle nich byla večeře moc pozdě. Měli jsme sraz ve 21.30, večeřet jsme začali ve 22.15 a o půlnoci jsme si ještě všichni dali kafe. Do postele jsme šli kolem jedné. Trénink jsme měli až v jedenáct. Mě se zdálo, že to byl dostatečný čas na to se vyspat. Ale Bale nám řekl: ,Nepůjdu s vámi, kluci. Půjdu do postele v jedenáct´. A fak nepřišel," uvedl Courtois.

Má v sobě velký talent, ale je to velká škoda, že ho tolikrát není schopen ukázat. Já například žiju jako někdo, kdo se v Madridu narodil a vyrůstal. Večeřím pozdě, chodím pozdě spát...Je to můj životní styl."

Courtois ještě dodal, že mu v kabině žertem říkají Golfista. Bale je totiž golfový fanatik. Když má několik dní volno, odjede do Walesu místo toho, aby zůstal ve Španělsku. Tam může hrát golf na hřišti se třmi jamkami, které má na zahradě, speciálně vytvořené pro něj."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cukr - 19.02. Odpovědět

Ty voe, tak jestli to ti Španělé mají takhle s tou večeří a kafíčkem, tak se pak vůbec nedivím, proč pohár dávají třeba až ve 22:00. Smajlík 3

cukr
Wazz - 20.02. Odpovědět

tyhle jižněji položený státy to tak prostě maj ... zase se tu v tom hledá kdoví co..

Wazz
Eidur - 20.02. Odpovědět

Je to běžná praxe u všech jižanů, především kvůli slunci.

Eidur

Uzavreny, nesnazi se, nemluvi, za 6 let se nenaucil spanelsky.

Jednim slovem - DEBIL.

BeckhamKakaZidane
Cornero - 19.02. Odpovědět

no jestli hosi veceri v pul jedenacte tak se nedivim ze pak maj hvezdy Isco s Marcelem nadvahu. Zrovna to ze Bale s Kroosem chtej chodit spat v jedenact bych jim vubec nezazlival..dat si pred pulnoci veceri a kafe to neni uplne ukazka profi sportovni zivotospravy

Cornero

Tak asi si ale nedaj kuřecí stehno s kaší nebo kachnu, zelí a 7 bramborovejch, žejo... Smajlík 2

NoIscoNoDisco
Wazz - 19.02. Odpovědět

mmmmmmmm kachna se zelím a bramborovej knedlík........mňam... Smajlík 9

Wazz
Cornero - 19.02. Odpovědět

ale asi si ani v tech jedenact kluci nedaj jenom nakej nocni protein :D

Cornero
Wazz - 19.02. Odpovědět

večerní kafe jako takový je v cajku ,jen z něj nesmí být cukrem a mlíkem zmixovaná čůrka...v tom bych problém neviděl..je to mýtus že by se na noc nemělo Smajlík 7

Wazz
F4BRE - 19.02. Odpovědět

Tak ono jde i následnej spánek, někomu kafe nic nedělá a druhymu muže dělat problém pak v klidu usnout.

F4BRE

Ti švihlo Smajlík 2? Vždyť kafe se bere na nakopnutí a nemělo by se pít tak aspoň 3 hodiny před spánkem... mlíko ani cukr v tom nehraje už moc velkou roli.

Bal-lack

To není mýtus tyvole, vždyť kofien v tom těle reaguje jak reaguje. To je jako říct, že když si šňupnu kokeše, že je mýtus, že budu 3 dny v kuse naspeedoavná veverka. Smajlík 2 Smajlík 2

Bal-lack
Cornero - 19.02. Odpovědět

pochopte..celej tym realu si v pul jedenacty dal k veceri mrkev s jablickem a o pulnoci si lokli kavicky bez kofeinu :D Docela by me zajimalo jestli tenhle spanelskej zpusob zivota takhle vedli treba i Xavi s Iniestou

Cornero

Nevedli, nemůžeš věřit všemu co tvrdí Belgická krysa. Nebo takhle normální Španělé fakt chodí spát po půlnoci, ale profesionální sportovec má jiný přístup.

Bal-lack
Wazz - 20.02. Odpovědět

tak zrovna u kokeše fakt nebudeš... Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Wazz - 20.02. Odpovědět

já třeba puju kafe kolikrát i před spaním a naopak se mi spí líp...

Wazz

Ja ti věřím že se ti spí líp, ale kofein je kurevsky návykovej, jakmile na něj tělo zvykneš tak je automatický že když ho dostane, tak se uklidní, přestane se nervovat a líp usneš.
Dej kafe komukoli, kdo ho v životě nepil o půlnoci a do 3 do rána ti neusne Smajlík 2

Znám 4 rozdílný na sobě nezávislý lidí, co si kokeš šňupli a minimálně 3 dny nedokázali usnout Smajlík 2

Bal-lack

Mladší brácha koketuje s kdečim (žádná špinavá fetka ani nemistrovanej "broukr" v černým bávu). Všechno je o náladě, rozpoložení a obsahu žaludku.

NoIscoNoDisco

Když si sňupneš čistýho kvalitního koksu, tak je úplně jedno jakou máš náladu a obsah žaludku... Smajlík 2 Smajlík 2

Že je "normálně dostupenej" kokeš třikrát ředěnej a pokud si šňupneš kokeše říznutýho ibalginem tak máš kurevskou kliku, protože se to spíš ředí jiným svinstvem je věc druhá. Pokud chce někdo koketovat, potažmo hodnotit drogy, tak by měl jít jen po tom čistým. Čistej perník, kterej v podstatě dneska neseženeš ti z mozku neudělá zelí ani po 30 letech každodeního užívání.

Bal-lack

Já osobně nevyzkoušel nic tvrdšího než hašiš a to ještě nevědomě. Mám svoje tělo moc rád a tu tendenci něco brát nebo zkoušet moc nemám, už jen z důvodu že vím jak to doopravdy s těma drogama chodí. Kdybych byl někde v Kolumbii u zdroje, tak si ten kokeš na to dásno asi zkusím ze zvědavosti dát Smajlík 2 , ale kdyby mi tu zazobanec nabídl super kvalitu ze západu, tak si nedám ani za hovno. Natož pak kokeš "z ulice"
Já se spokojím s kvalitním červeným vínem Smajlík 2

Bal-lack

A těch rostlin, těch plevů ze kterejch se sjedete jak veverky venku roste tolik, že je škoda peněz utrácet za ty sinteticky ředěný sračky z ulice.
Bejvalej spolužák kupoval léky a vitamíny v lékarně, na který není potřeba ani předpis a pak je míchal a prodával to jako éčko Smajlík 2 ... stačí 2x tisícovka Céčka zapít panákem, jeden ibalgin, říct ti že sis dal extázi a psychika udělá svoje Smajlík 2 Smajlík 2
nevím co všechno mixoval, ale lidi co to od něj kupovali byli spokojený.

Bal-lack

Nejen v Rusku (například to byla i ta kauza s hráči Arsenalu), teď brutálně frčí vdechování Oxid dusičitýho - rájskýho plynu N2O z balónků. Mimochodem to je ten stejnej Dusík co si vstřikujou do motoru nejen Vin Diesel v Rychle a zběsile. Například se dá sehnat jako bombička N20 na šlehačku Smajlík 2 ale z tý bombičky prosím nevdechovat, ta je tak přetlakovaná, že by mohla poškodit plíce. Proto nejdřív do balónku. Vyzkoušený to nemám, takže nemůžu zaručit, že v těch bombičkách není nějaká příměs.

Bal-lack
Eidur - 21.02. Odpovědět

Já ti teda přidám jen jeden poznatek k tomu kokeši. Pokud by jsi měl opravdu ten "čistý", tak se ti nemůže stát, že bys z toho 3 dny nespal. Problém je právě v tom ředění, protože to řežou perníkem, který způsobuje pak tu nespavost. Ale samozřejmě mluvím jen z teorie Smajlík 16

Eidur
F4BRE - 19.02. Odpovědět

Večeře po 10 a ve 12 kafe ? To bych asi taky nešel Smajlík 2

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články