Zpět na » Primera Division » Odskočil si na zápas a mezitím mu zloději vybílili dům

Primera Division - Odskočil si na zápas a mezitím mu zloději vybílili dům

Odskočil si na zápas a mezitím mu zloději vybílili dům © thesun.co.uk - Kevin Prince Boateng

0

Líbilo se

18.02. - Další hvězda ze španělské ligy získala trpkou zkušenost s tím, že si na jeho domov políčili zloději. V sobotu, když Barcelona hrála své domácí utkání s Valladolidem, si lapkové vyčíhali opuštěný dům německého útočníka Kevina Prince Boatenga, který poprvé nastoupil v základní sestavě a odnesli si z jeho domu značné jmění.

Měl to být fajn den. Německý útočník Kevin Prince Boateng dostal poprvé od svého příchodu ze Sassuola možnost naskočit v ligovém utkání od úvodního hvizdu, navíc před sedmdesáti tisíci diváky na Camp Nou, po boku hvězdného Messiho. Jenže v zápase se příliš neblýskl, promarnil dvě šance a po hodině hry ho na trávníku vystřídal Suárez.

A ještě větší hořkost dostal sobotní den, když se po zápase kolem druhé hodiny ranní vrátil do svého domu a zjistil, že v něm měl nevítanou návštěvu. Ta se nechovala vůbec ostýchavě, když odcizila cenné hodinky, šperky a také finanční hotovost, v klidu pak rozbruskou otevřela sejf s cennostmi.

V součtu měla činit škoda zhruba 400.000 eur. Boateng od svého příjezdu do Barcelony bydlí ve čtvrti Sarriá a zloději ho podle policie měli vyčíhlého už několik dní. Podle deníku La Vanguardia se dokonce mělo jednat o stejný dům, do něhož se vloupali lupiči již v listopadu, kdy zde bydlel obránce Jordi Alba. Ten se nakonec z důvodu obav o svoji bezpečnost raději odstěhoval a to i přesto, že tato luxusní čtvrť je vybavena velmi detailním kamerovým systémem.

Tito dva hráči ale nebyli v poslední době jediní, kteří zažili podobně tristní zkušenost. Před rokem v únoru byl vykraden Philippe Coutinho, v červnu 2018 Gerard Piqué, v prosinci 2016 si zase zloději vybrali k páchání trestné činnosti dům obránce Realu Madrid Raphaela Varaneho. Měsíc předtím pak lupiči nedovoleně vnikli i do domu bývalého hráče Realu a Barcelony Luise Figa, který bydlel jen kousek od obránce Bílého baletu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 19.02. Odpovědět

Mit doma takove cennosti,tak bych mel na zahrade ,,vitaci`` pejsky nebo ochranku.. Smajlík 1

Baty
Wazz - 19.02. Odpovědět

přivítání po katalánsku... Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

Ne každý umí vítat tak zdvořile jako v Manchesteru Francouze Smajlík 12 Smajlík 2

Shattered
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články