Zpět na » Primera Division » Zásadní krok: Barcelona upustila od myšlenky získat Rabiota

Primera Division - Zásadní krok: Barcelona upustila od myšlenky získat Rabiota

Zásadní krok: Barcelona upustila od myšlenky získat Rabiota © as.com - Adrien Rabiot

0

Líbilo se

08.02. - Barcelona o něj měla velký zájem a měl patřit mezi její priority pro letní přestupové období. Bodejť by ne, když francouzský záložník Adrien Rabiot mohl přijít za pár měsíců úplně zadarmo, jakmile mu v Paris Saint Germain vyprší smlouva, kterou hráč odmítl podepsat. Jenže deník AS informoval o tom, že azulgranas už francouzského středopolaře nechtějí.

Vypadá to, že nekonečná sága ohledně přestupu Adriena Rabiota do Barcelony už napsala své poslední kapitoly a závěr celého seriálu bude mít hořkou příchuť pro hráče PSG.

Katalánský klub se totiž rozhodl, že fotbalistu, který mohl v létě měl přijít na Camp Nou nechce. A to ani zadarmo", protože Rabiotovi končila v Parku princů smlouva a novou odmítal podepsat.

Hlavním důvodem je podle deníku AS skutečnost, že výkonnost odchovance Carlese Aleñi jde progresivně nahoru a samozřejmě je tu i další pádný argument - přestup Frenkieho de Jonga, ta kterého Barcelona zaplatí 86 milionů eur.

Skutečnost, že by hráč přišel bez nutnosti zaplatit jediné euro, byla trochu šálivá. Azulgranas totiž měli slíbit hráči, respektive jeho matce, která vykonává funkci agenta, že dostane podpisový bonus 10 milionů eur a stejnou částku si měl vydělat i v následujících pěti letech po dobu platnosti smlouvy. Barceloně se navíc nelíbilo, že právě Rabiotova matka využívala zájem dalších klubů (Bayern, Juventus, Manchester United), aby navyšovala požadavky na plat svého syna. Takovou cestou jít Barca nechtěla.

Navíc měl Rabiot po rozhovorech s trenéry preferovat pozici vnitřního záložníka. Rabiot prý nebyl ochoten přistoupit na to, že by hrál pozici štítu, chtěl hrát v ofenzivnější pozici," prozradil důvěryhodný zdroj madridského listu.

Zdá se tedy, že na očekávaný přestup Rabiota do Barcelony nakonec nedojde.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

hůůrá skvěla zpráva

Messi777

Nejlepší krok na poli přestupů Barcelony za posledních X let. Nepodepsat ho

Bal-lack
COKO - 08.02. Odpovědět

Jedině dobře.

COKO
F4BRE - 08.02. Odpovědět

Já bych ho podepsal už jen proto abych vytočil ty chudáky z Paříže Smajlík 2

F4BRE

Zásadně zásadní krok!

NoIscoNoDisco
Wazz - 08.02. Odpovědět

jeden z nejzásadnějších kroků vůbec...

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články