Zpět na » Primera Division » Koupí Barcelona madridského Isca? Prezident to nevylučuje

Primera Division - Koupí Barcelona madridského Isca? Prezident to nevylučuje

Koupí Barcelona madridského Isca? Prezident to nevylučuje © diez.hn - Isco Alarcón

2

Líbilo se

06.02. - Isco je na odpis. V Realu Madrid jeho budoucnost na trávníku vypadá hodně černě. Dalo by se bez rozpaků říct, že pod současným trenérem Santiagem Solarim si v dresu Bílého baletu ani neškrtne. Maximálně sem tam nějaký ten štěk na poslední minuty zápasů. Zvlášť nyní, když se marodka Blancos v podstatě celá vyprázdnila.

Po polemice ze začátku týdne to dokonce vypadalo na to, že Isco už nemá příliš vřelý vztah ani s dalšími členy realizačního týmu, nejen s argentinským koučem, který ho dokonale odstřihl. Ačkoliv hráč později na sociálních sítích celou situaci objasnil, přeci jen asi moc příznivců svojí verzí nepřesvědčil.

Proto se začíná hodně spekulovat o Iscově odchodu z Bílého baletu. Mnozí namítají, že už v lednu bylo pozdě, nicméně žádný velký pohyb se kolem španělského reprezentanta v posledních týdnech nekonal.

V létě to ale bude určitě jiné. Isco má totiž pořád slušný kredit, je považován za špičkového hráče, byť s malou vadou, co se týče jeho herního a především tréninkového zaujetí.

V souvislosti se zájemci se čím dál tím častěji začíná objevovat jméno hlavního rivala Realu Madrid, Barcelony. Ta o hráče měla eminentní zájem už ve chvíli, kdy vedení madridského klubu před dvěma lety otálelo s prodloužením smlouvy, do jejíž vypršení tehdy scházel necelý rok. Navíc všichni dobře vědí, že v minulosti neskrýval Isco sympatie k barcelonskému klubu, dokonce i jeho pes se jmenuje Messi.

A přestup hráče přes zakázanou" linii nevylučuje ani prezident Barcy Josep María Bartomeu. Mezi Barcelonou a Realem existuje vzájemný důležitý respekt. Ale pokud by chtěl některý z hráčů odejít z Realu, pochopitelně bychom ho chtěli koupit. Neexistují žádné dohody, že nesmí přestupovat hráči z jednoho klubu do druhého, ale k tomuto případu od roku 2010, co jsem tady, nedošlo." Při konkrétním dotazu na Isca pak řekl: Pokud by naši trenéři požadovali Isca, nejprve bychom hovořili s Realem Madrid, ale zatím k ničemu takovému nedošlo," uvedl pro rozhlasovou stanici COPE.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Měl k Barce blízko, byl jejím fanouškem. Všichni víme jak se jmenoval jeho pes. Vlezl do klubu rivala, tak ať si tam shnije na lavičce...

OVKlobasa
F4BRE - 06.02. Odpovědět

Přišel by tam kam patří Smajlík 17

F4BRE
alokol - 06.02. Odpovědět

No k vám určitě ne strupe Smajlík 3

alokol

Na co když jsou tu mladší hráči co by měli hrát.

MESSIFCB
Zedman - 06.02. Odpovědět

Klasické Bullshit před EC, už jsem si říkal že by to tentokrát nebylo.

Zedman
COKO - 06.02. Odpovědět

Doufám, že ne. Za prvé by dostal slušné kapky od fanoušků a za druhé radši se vyhýbat problémovým hráčům, kteří své problémy řeší skrz novináře. Vždyť i Marcelo mu musel dát za uši za tohle.

COKO
pdreal - 06.02. Odpovědět

zaco konkretne teraz myslis? a co riesil cez novinarov, nejak mi to asi uniklo ... myslim ze Isco az doteraz nejake excesy nemal Smajlík 11

pdreal

Myslim, že Real sleduju víc, než hodně a Isca jakbysmet, ale tohle mi teda taky nějak uniklo.

NoIscoNoDisco
Zedman - 06.02. Odpovědět

Pokud si pamatuji, tak bylo ohledně kapitánské pásky a jejího předání Marcelovi, Isco to kritizoval, přitom nevěděl že Marcelo se dohodl jinak.

Zedman
Eidur - 06.02. Odpovědět

Určitě je to na fotce Isco? Smajlík 11

Eidur
pdreal - 06.02. Odpovědět

?

pdreal

Taky ho tam nemůžu poznat Smajlík 2

Bal-lack
pdreal - 06.02. Odpovědět

je to trsoku starsia fotka a je oholeny, vy budete asi tie typi co nespoznaju Supermana v okuliaroch Smajlík 2 Smajlík 6

pdreal
Eidur - 06.02. Odpovědět

Pravděpodobně Smajlík 2

Eidur

Já jsem ten typ, který nepozná oholenýho Isca Smajlík 2 Smajlík 2

Bal-lack

Ani podle buketu? Smajlík 5

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články