Zpět na » Primera Division » Je nepředstavitelné, aby Rakitić v létě Španělsko opustil, rezolutně odmítá přestup hráčův agent

Primera Division - Je nepředstavitelné, aby Rakitić v létě Španělsko opustil, rezolutně odmítá přestup hráčův agent

Je nepředstavitelné, aby Rakitić v létě Španělsko opustil, rezolutně odmítá přestup hráčův agent © marca.com - Ivan Rakitić

2

Líbilo se

04.02. - Ivan Rakitić je terčem mnoha spekulací, které naznačují, že by jeho budoucnost od příští sezóny mohla být někde jinde než na Camp Nou, kde už působí pátou sezónu. Jenže jeho věk, příchod nové posily a také debaty kolem smlouvy opravňují k takovým diskuzím. Hráčův agent je ale rezolutně popírá.

Loni měl nabídku z Paris St. Germain, ale zůstal. Francouzský gigant oplývající penězi se loňské léto pokoušel získat chorvatského záložníka Ivana Rakitiće, fotbalistu, který je pro trenéra Ernesta Valverdeho v podstatě nepostradatelný. Cifra, kterou se oháněli Francouzi, dosahovala 100 milionů eur. Nakonec z transferu sešlo.

Jenže letos by takové námluvy mohly pokračovat, byť celek z Parku princů už by asi nebyl tím, kdo by se o záložníka, jenž mu dal rok předtím košem, ucházel. V médiích se teď hovoří především o Interu Milán, klubu, který má na hvězdy spadeno prakticky neustále. A když mu ukázal záda Luka Modrić, mohli by to nerazzurri zkusit u konkurence v Barceloně.

Argumenty v ruce jim nechybí. Rakitić totiž chce novou smlouvu, ovšem vedení mu ji nechce dát, neboť ta stávající mu končí až v roce 2021, tedy za více než dva roky. Navíc vzhledem k jeho věku, za pár týdnů mu bude 31, už by rozhodně nedostal kontrakt finančně navýšený, oproti tomu stávajícímu.

Dalším důvodem by mohl být přetlak v záložní řadě. Barcelona už koupila De Jonga a více jak 80 milionů eur nedala proto, aby talentovaný hráč seděl na střídačce. Navíc informace mluví o tom, že se Barcelona dohodne i s Adrienem Rabiotem z Paris St. Germain, který by přišel jen za podpisový bonus.

Nicméně prozatím se nikam Rakitić stěhovat nebude. Přesvědčení hráče zůstat na Camp Nou je pevné a jeho agent to také tlumočil médiím, když pro server Passioneinter.com, který je napojený na deník Gazzetta dello Sport, na otázku kolem hráčovi budoucnosti nenechal prostor k pochybnostem. Jestli Ivan opustí v létě Španělsko? Takov scénář je nemožný," řekl.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Radši Boatenga Rakitič by měl ještě zůstat.

MESSIFCB
COKO - 04.02. Odpovědět

Já bych se nebránil jeho odchodu. Pokud má pravidelně hrát De Jong a Aleňa, tak někdo musí odejít a já myslím, že Rakitič ze sebe to nejlepší už vydal.

COKO
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články