Zpět na » Primera Division » Trio Messi, Ronaldinho, Etoo si spolu zahrálo

Primera Division - Trio Messi, Ronaldinho, Etoo si spolu zahrálo

0

Líbilo se

17.02. - Ofenzivní trojice Barcelony, která je tvořená Messim, Ronaldinhem a Etoo si spolu zahrála v tréninkovém zápasu, který lavička azulgranas sehrála na Miniestadi. Všichni tři útočníci spolu vytvořili celou jednu linii, kterou Frank Rijkaard postavil.

Barcelonský trenér už totiž může počítat s oběma klíčovými hráči, kteří byli dlouhodobě zranění.

Argentinec a Kamerunec sice už jsou k dispozici Franku Rijkaardovi na velice těžký a důležitý nedělní zápas ve Valencii, ale stále se ještě neví na jak dlouho by mohli nastoupit. Trenér i lékaři si myslí, že postavit je hned do základní sestavy není ten nejlepší tah, ale nicméně ho nevylučují. S největší pravděpodobností tito hráči nastoupí až někdy během hrací doby.

Rijkaard na Miniestadi také experimentoval s hráči ve středu pole, kam postavil Giovanni van Bronckorsta, zatímco Rafaela Márqueze uchoval ve středu obrany.

Miniestadi bylo dějištěm ranního tréninku Barcelony, ve kterém Frank Rijkaard mohl svoje mužstvo připravit na zápas jedenáct proti jedenácti ve Valencii. Celkem bude mít k dispozici 22 hráčů.

Čerstvá zpráva: Samuel Etoo nakonec do Valencie ani neodcestuje.

Kvůli sporu s trenérem Barcelony Frankem Rijkaardem a prý také kvůli zranění, které se ještě stoprocentně nezahojilo, nepojede Etoo s svým týmem na zápas do Valencie.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články