Zpět na » Primera Division » Denis už je v Arsenalu, Barcelonu ale možná ještě posílí obránce

Primera Division - Denis už je v Arsenalu, Barcelonu ale možná ještě posílí obránce

Denis už je v Arsenalu, Barcelonu ale možná ještě posílí obránce © marca.com - Denis Suárez

0

Líbilo se

31.01. - Ačkoliv se o přesunu záložníka Denise Suáreze do Arsenalu potichu a pak už spíše nahlas mluvilo několik posledních dní, oficiální potvrzení ze strany barcelonského klubu přišlo až dnes, v poslední den přestupového období. A v souvislosti s azulgranas by nemuselo zůstat jen u této transakce...

Další položku si mohou odškrtnout v kancelářích barcelonského klubu. Záložník Denis Suárez, který trenérovi Valverdemu příliš nepasoval do koncepce a spíše vysedával na lavičce náhradníků, odchází na půlroční hostování do Arsenalu. Dnes to vedení potvrdilo na oficiálních stránkách.

Ještě předtím se ale Suárez dohodl s klubem na ročním prodloužením kontraktu, který nyní bude platit až do roku 2021. Arsenal se postará o celý hráčův plat, Barceloně zaplatí 2,5 milionů eur a navíc má po skončení hostování opci na přestup. Ta není povinná a její výše nebyla oznámena. Spekuluje se, že by se mohlo jednat o 25 milionů eur.

V poslední den, kdy je otevřeno přestupové okno, ale nemusí jít o poslední pohyb v kádru Barcelony. Na Camp Nou totiž může dorazit ještě obránce Jean-Claire Todibo. Jeho příchod má Barca už domluvený na léto, kdy mu v Toulouse vyprší smlouva a azulgranas tak nebude stát ani euro.

Nicméně podle deníku Marca existuje seriózní možnost přivést 19letého stopera už nyní, v lednovém přestupním okně s tím, že by Barcelona zaplatila francouzskému klubu nespecifikovanou sumu. Vše by se mělo stihnout vyřešit ještě ve zbývajících hodinách přestupového okna, které se dnes o půlnoci uzavře. Toulouse totiž Todiba vyřadilo z kádru a Barcelona nemá zájem na tom, aby mladý Francouz půl roku nehrál.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články