Zpět na » Primera Division » Hostování Moraty se táhne, v Madridu ale panuje optimismus

Primera Division - Hostování Moraty se táhne, v Madridu ale panuje optimismus

Hostování Moraty se táhne, v Madridu ale panuje optimismus © FotbalPortal.cz - Álvaro Morata

1

Líbilo se

26.01. - Je to pár dní, co jsme informovali o podmínkách, jež musí být splněny, aby se přesun útočníka Álvara Moraty z Chelsea do Atlética Madrid mohl uskutečnit. Některé už byly kladně vyřízeny, jiné stále zůstávají nevyřešeny. A navíc se přidaly další.

Piatek do Milána. Hotovo. Higuaín do Chelsea. Odškrtnuto. Podle všeho už nemělo přesunu útočníka Álvara Moraty z Chelsea do Atlética Madrid bránit nic. Tedy skoro nic. Jenže jeden problém stále zůstává s tím, že se Atlético nedokázalo zbavit alespoň dvou hráčů, kteří by uvolnili napěchovaný platový budget madridského klubu. Ten navíc musí být připraven i pro chystané nové kontrakty Simeoneho, Oblaka a možná i Lucase Hernándeze.

Odchod Gelsona Martinse, hráče, který se v Atléticu moc neprosadil, do Monaka, by měl být otázkou příštích hodin. Kasu Atlética při přestupu nestál ani euro, ale o to lepší plat mu mohli colchoneros slíbit. To je jedna položka pryč. A pak to měl být Kalinič, který opustí loď rojiblancos. Jenže trenér Simeone s ním počítá a například dnes proti Getafe bude figurovat v základu.

A tak to vypadá spíš na to, že místo v rozpočtu uvolní hráč, který za klub neodehrál ani minutu. Jonny Castro totiž po přestupu z Celty zamířil rovnou na hostování do Wolverhamptonu a všichni jsou s touto operací zatím natolik spokojeni, že by se jeho hostování mohlo změnit v přestup.

Jenže komplikace se současně vyrojily i kolem dohody s Chelsea ohledně financí. Blues totiž chtějí zanést jako podmínku nutnost trvalého přestupu v létě, Atlético chce takovou variantu jako nepovinnou. A pak tu jsou ještě částky u těchto opcí, jež jsou předmětem sporu. Chelsea trvá na 60 milionech eur, Atléti si představují 45, spíše ale 40 milionů eur, pokud by chtěli v létě Moratu získat do vlastnictví.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tenvs - 27.01. Odpovědět

tenisy - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://nitexe.blogspot.cz/

tenvs
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články