Zpět na » Primera Division » Modrić: Mám v Realu smlouvu, ještě jsem tady

Primera Division - Modrić: Mám v Realu smlouvu, ještě jsem tady

Modrić: Mám v Realu smlouvu, ještě jsem tady © as.com - Luka Modrić

0

20.01. - Real Madrid včera zdolal Sevillu 2:0 a v tabulce díky tomuto triumfu přeskočil právě andaluský klub. Aktuálně je na třetí pozici, nejvýše od 7. ligového kola a vděčit za to může nejen parádní trefě Casemira, ale také lepší verzi držitele Zlatého míče Luky Modriće, který vstřelil druhou branku.

V souvislosti s chorvatským záložníkem se ale dost často mluví o tom, že by v létě mohl odejít do milánského Interu, který o něj má velký zájem. Pořád ještě jsem tady, mám rok a půl smlouvu, jsem spokojený, nic mě netlačí ani netrápí. Rok a půl je hodně, jsem v klidu. S vedením klubu máme dobré vztahy a určitě to tak zůstane," uklidnil fanoušky Modrić. V Madridu jsem spokojený od prvního dne a doufám, že to tak bude pokračovat. Snad si v klubu přejí to samé. To nebude problém."

K zápasu se Sevillou pak poznamenal: Je to zasloužený výsledek. Odehráli jsme skvělý zápas od začátku až do konce. V prvním poločase nám chyběla vstřelená branka. Druhý poločas byl ale perfektní. Mohli jsme dát víc gólů. S výhrou jsme spokojeni i z předvedené hry."

Už jsme takový zápas potřebovali. Takhle musíme hrát. Všichni fanoušci Realu můžou být konečně spokojeni. Dokázali jsme, že jsme nezapomněli hrát. Ale nebylo to úplně jednoduché. Tohle bude určitě bod zlomu," myslí si chorvatský fotbalista.

Fanoušci Realu jsou poslední dobou nespokojeni s výkony rozhodčích, redaktoři se ho po zápase ptali na názor, jak byl včera spokojen s rozhodováním Mateu Lahoze, dílem i kvůli tomu, že měl rozseklou hlavu a ani nebyl odpískán faul. Mateu odpískal dobrý zápas. To, co se stalo mě, nebylo úmyslné, to se stává, srazili jsme se hlavami. Nebyl to faul, to se prostě stane. Musíme nechat rozhdočí v klidu. Mateu pískal dobře."

Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.