Zpět na » Primera Division » Tottenham nasadil na Kanea astronomickou cenu – 350 milionů eur

Primera Division - Tottenham nasadil na Kanea astronomickou cenu – 350 milionů eur

Tottenham nasadil na Kanea astronomickou cenu – 350 milionů eur © as.com - Harry Kane

0

Líbilo se

12.01. - Vedení Realu Madrid potřebuje posílit ofenzivu. Po odchodu Cristiana Ronalda Bílému baletu schází branky, které dokázal portugalský kanonýr nasázet. A že jich rozhodně nebylo málo. Za své devítileté působení na Santiago Bernabéu se prostřílel v nejlepšího klubového kanonýra všech dob. Letošní sezónu ale Blancos v tomto směru zaznamenali značný úbytek.

Spekulovalo se poslední sezóny o Lewandowskim, na přetřes přišel například i Cavani z Paris Saint Germain. Ale madridské srdce podle všeho nejvíc hořelo touhou po útočníkovi Tottenhamu Hotspur Harry Kaneovi. Ačkoliv předchozí dva borci určitě mají nesporné kvality dobrého šutéra, přeci jen jejich věk už hraje velmi podstatnou roli. Aktuálně je prioritou Harry Kane z Tottenahmu.

Anglickému fotbalistovi je 26 let a je takříkajíc v nejlepším fotbalovém věku. I proto se měl ještě před vánočními svátky člen vedení Realu Madrid informovat na to, za jakých podmínek by byli Spurs ochotni svého top hráče pustit. Ovšem po odpovědi z Londýna asi spadla zainteresovaným osobám čelist. Podle tvrzení deník AS totiž Tottenham na rovinu Realu vybalil, že za Kanea bude chtít 350 milionů eur.

Prezident Spurs, Daniel Levy, je tvrdý obchodník a v Madridu o tom z minulosti vědí své. Moc dobře si pamatují, jak je natahoval na skřipec při jednáních o Modrićovi či Baleovi. Naposledy ukázal svoji moc v okamžiku, kdy se Real dotazoval na cenu Eriksena. 250 milionů eur dávalo tušit, že tento člověk postupem let nijak neubral na své pověsti. Naopak.

Podle deníku AS bude Real Madrid čekat až do konce sezóny. Velkou roli údajně bude hrát i to, jestli získá nějakou trofej, nebo vyjde úplně naprázdno. Tottenham v lednu svoji hvězdu určitě nepustí. V březnu otevře nový stadion a Kanea musí pro fanoušky minimálně do léta udržet.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

uz jste taky zkusili tu novou stranku www.ferovesazeni.cz?
z poslednich 21 tipu maji super bilanci 18 vyhernich... neco takovyho tady jeste nebylo :)

starosta01
Wazz - 13.01. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Cornero - 12.01. Odpovědět

ja toho Levyho miluju :D

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články