Zpět na » Primera Division » SPORT: Barcelona vážně přemýšlí o exmadridistovi Moratovi

Primera Division - SPORT: Barcelona vážně přemýšlí o exmadridistovi Moratovi

SPORT: Barcelona vážně přemýšlí o exmadridistovi Moratovi © marca.com - Álvaro Morata

0

Líbilo se

11.01. - Vedení Barcelony se vážně zabývá možností přivést v lednovém přestupním termínu středního útočníka. Konečné rozhodnutí ještě učiněno nebylo, neboť ho ovlivňuje hned několik faktorů. Nicméně management klubu sonduje možnosti, které nabízí trh a jednou z nich je i bývalý útočník Realu Madrid Álvaro Morata.

Barcelona má o fotbalistu, který se formoval v akademii největšího rivala, zájem především na hostování. Nicméně nejprve potřebuje zjistit, za jakých podmínek by ho byla Chelsea ochotna pustit.

Deník SPORT, který o zájmu azulgranas informoval, mluví o částce ve výši 3 milionů eur za hostování forvarda, který si v Londýně nezvykl nejen na prostředí, ale nejde mu to příliš ani po fotbalové stránce. Navíc by samozřejmě Barca musela zaplatit přibližně 50 procent Moratova platu. Suma sumárum se předpokládá, že by půlroční působení hráče na Camp Nou přišlo na téměř 10 milionů eur. To je na Barcelonu příliš, aktuálně ale Moratův agent jedná o snížení těchto částek. Navíc není vyloučeno, že by si Barcelona chtěla prosadit opci na přestup fotbalisty.

Předně ale Barcelona potřebuje vyřešit záležitost se dvěma svými hráči. Jednak s Denisem Suárezem, o nějž má velký zájem Arsenal, ale Barca nechce přistoupit jen na hostování, které navrhují z Londýna a pak s Munirem. Ten vstupuje do posledního půlroku smlouvy a mluví se o vážném zájmu ze Sevilly.

Barcelona by díky těmto transakcím mohla získat alespoň nějaké finanční prostředky, jimiž by umořila působení Moraty.

Podmínku má ale i Chelsea. Ta je sice více méně svolná Moratu pustit do konce sezóny, ale podmiňuje si to tím, že nejprve musí na Stamford Bridge přivést jiného útočníka.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 12.01. Odpovědět

Abidal ho odmítl

COKO

dyt je slabej, drevenej a levej

BeckhamKakaZidane
Wazz - 11.01. Odpovědět

a azulgranas praskaj koule vejpůl Smajlík 2

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články