Zpět na » Primera Division » Zklamaný Caio: Prošel jsem i lékařskou prohlídkou, ale přednost dostal Murillo

Primera Division - Zklamaný Caio: Prošel jsem i lékařskou prohlídkou, ale přednost dostal Murillo

Zklamaný Caio: Prošel jsem i lékařskou prohlídkou, ale přednost dostal Murillo © trome.pe - Rodrigo Caio

1

Líbilo se

28.12. - Velmi zklamaný byl po nedávné epizodě, kdy Barcelona sháněla středního obránce, Rodrigo Caio. Brazilský stoper hájící barvy Sao Paula. Dokonce prošel úspěšně lékařskou prohlídkou. Nicméně vedení nakonec sáhlo po Jeisonovi Murillovi z Valencie.

Jednou z alternativ, kterou Barca zvažovala pro vyřečení problému s nedostatkem stoperů, byl Rodrigo Caio. Možnost jeho přestupu byla tak vysoká, že dokonce absolvoval lékařské testy na soukromé klinice v Rio de Janeiru. Vyvolenou posilou se ale nakonec stal Jeison Murillo z Valencie.

Pro hráče to bylo velké zklamání. „Zůstalo je u očekávání. Samozřejmě to pro mě byla velká příležitost. Sice to bylo jen na šest měsíců, ale byla to možnost dostat se do Evropy, do velkého klubu, kde jsem mohl ukázat svoje schopnosti. Mám ale hlavu v klidu a smlouvu se Sao Paulem," uvedl v rozhovoru pro Globoesporte.

„Byl jsem na lékařských testech a prošel jsem, ale Barcelona měla dvě možnosti. Murilla a mě. Když se dokončily testy, už měli vybraného Murilla."

Stejně jako Murillo ani Caio nepatří ve svém klubu mezi hráče základní sestavy, nicméně asi má jasno, proč Barca nezvolila jeho ale kolumbijského zadáka.

„Myslím, že mu dali přednost kvůli tomu, že hraje v Evropě, španělskou ligu. To je pro ně moc důležité a navíc teď, kdy vstupují soutěže do rozhodující fáze. Liga mistrů, pohár a liga. Ta adaptace byla největším rozdílem, to, že hraji v Brazílii a nemám s Evropou zkušenosti. Trenér Barcy na toto téma hovořil, navíc mě moc nezná a nehrál jsem ve Španělsku. Bolí to hodně. Ale už jen skutečnost, že se o mě zajímali, mě dělá šťastným."

Příchod Murilla každopádně vyšel Barcelonu dráž. Za jeho hostování zaplatila Valencii 2,5 milionů eur, zatímco Caio by údajně vyšel úplně grátis. Opce na přestup u Murilla činí 25 milionů eur u Caia měla být o 10 milionů nižší.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články