Zpět na » Primera Division » Planý poplach. Letní posila Barcelonu po půl roce neopustí

Primera Division - Planý poplach. Letní posila Barcelonu po půl roce neopustí

Planý poplach. Letní posila Barcelonu po půl roce neopustí © marca.com - Malcom

1

Líbilo se

27.12. - Před pár dny se tato informace zjevila jako blesk z čistého nebe. Podle několika zdrojů měla totiž barcelonská letní posila, brazilský útočník Malcom, obdržet velmi tučnou nabídku z čínské ligy. Hrozilo, že po půl roce dá vale katalánskému klubu a vydá se za bohatstvím na asijský kontinent, neboť nabízenému platu bylo těžké odolat.

Jenže jak dnes napsal španělský deník Mundo Deportivo, k žádnému pohybu, alespoň nyní, v lednovém přestupním okně, určitě nedojde. Je sice pravda, že o 21letého Brazilce Malcoma měli zájem v čínském klubu Guangzhou Evergrande, nicméně jeho zástupci v žádném případě nepředložili nabídku, spíše se jen nezávazně ptali.

„Byla to jen taková konzultace. Nic víc. Z čínského klubu nepředložili žádnou konkrétní nabídku," píše španělský list. Navíc podle kuloárních zdrojů Malcom nikam odcházet nechce a tuto verzi potvrdili i zástupci klubu.

„17. prosince hned několik médií informovalo o tom, že má Barca na stole nabídku ve výši 65 milionů eur na přestup Malcoma, která pochází z čínské ligy. Ovšem kromě toho, že Malcom nechce opouštěl Barcelonu, nenechal se zlákat ani vysokým platem, který mu slíbili," upřesňuje ještě deník.

Je ale pravda, že brazilský útočník, který přišel v létě z Bordeaux za 41 milionů eur, zatím nedostával na hřišti příliš prostoru a často sledoval zápasy svých spoluhráčů jen z tribuny jako nenominovaný hráč. Svoji roli v tom sehrála i zranění, nicméně i tak stihla brazilská posila nastřádat v souhrnu všech soutěží pouze 297 minut rozdělených do devíti zápasů. V základní sestavě se objevil jen třikrát.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články