Zpět na » Primera Division » Barcelona odmítá případnou výměnu Coutinho - Mbappé

Primera Division - Barcelona odmítá případnou výměnu Coutinho - Mbappé

Barcelona odmítá případnou výměnu Coutinho - Mbappé © as.com - Barcelona Coutinha za Mbappého nevymění

2

Líbilo se

26.12. - Z Francie přichází zaručené informace, které ujišťují, že se Paris St. Germain bude muset zbavit jednoho z dvojice klíčových hráčů Neymar - Kylian Mbappé, aby splnilo normy Financial Fair Play, stanovené mezinárodní fotbalovou federací FIFA. Za jejich porušení se vystavuje sankci v podobě neúčasti v evropských pohárech. Poslední epizodou měla být výměna s Barcelonou.

Hned několik francouzských médií vytáhlo v posledních dnech na světlo operaci, podle níž měla Barcelona nabízet Paris St. Germain 150 milionů eur a k tomu ještě Philippeho Coutinha za služby Kyliana Mbappého, který byl čerstvě zvolen za nejlepšího francouzského fotbalistu roku 2018. Pařížský klub totiž potřebuje získat finance, aby srovnal finanční bilanci, která je v rozporu s Financial Fair Play.

„PSG potřebuje získat do své kasy přibližně 170 milionů eur, aby se vyhnulo sankci od FIFA. Ovšem musí to být z jiných zdrojů než od katarského státu, takový totiž světová fotbalová organizace za příjem neuznává," píše francouzský list Le Figaro.

Ačkoliv podobná výměna zní zajímavě a možná částečně logicky, kdy brazilský fotbalista poslední týdny neprožívá nejšťastnější období, bojuje o místo v základní sestavě, o nějž přišel na úkor zlepšených výkonů Francouze Ousmane Dembélého, neznamená to, že by se vedení Barcelony chtělo do takové rošády pustit. Management klubu i realizační tým ho považuje za důležitého hráče.

V žádném případě to neznamená, že by útočník Mbappé Barcelonu nijak nezajímal, naopak. Ovšem rozhodně kvůli němu neobětuje nejdražšího hráče klubové historie. Letos v lednu za jeho příchod vedení zaplatilo Liverpoolu rekordních 160 milionů eur.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 26.12. Odpovědět

aha..tak oni koupi hrace za 160m a po roce ho budou nabizet spolu s dalsimi 150m za jinyho :D Ve vysledku by je to teda stalo 310...no to urcite je nekdo takovej kreten

Cornero
Zedman - 26.12. Odpovědět

Smajlík 3 Kde by Barca vzala 150m€....

Zedman
COKO - 26.12. Odpovědět

Vánoční příděly

COKO
F4BRE - 26.12. Odpovědět

150 milionu Coutinho ??? Ok Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

F4BRE
F4BRE - 26.12. Odpovědět

* plus

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články