Zpět na » Primera Division » United nebo Real Madrid? Kdepak. Bookmakeři vidí budoucnost Kanea úplně jinde

Primera Division - United nebo Real Madrid? Kdepak. Bookmakeři vidí budoucnost Kanea úplně jinde

United nebo Real Madrid? Kdepak. Bookmakeři vidí budoucnost Kanea úplně jinde © as.com - Harry Kane

2

Líbilo se

26.12. - Ještě týden a otevře se lednové přestupové okno. Už během něj by mohlo dojít na přestup kanonýra Tottenhamu Hotspur Harryho Kanea. Spekuluje se o jeho možném přesunu na manchesterský Old Trafford. Nicméně podle sázkových kanceláří už to není top priorita a začíná se hovořit o jeho přestupu pryč z britských ostrovů.

Deník Daily Express například zmiňuje, že o hráče Kohoutů se dlouhodobě zajímal Manchester United. Jenže redaktor Joe Short namítá, že nyní mají v kancelářích na Old Trafford úplně jiné starosti.

„Harry Kane byl letos ve skvělé formě a chce ho hned několik evropských klubů. Manchester United podle našich zdrojů dlouhou dobu Kanea sleduje. Ovšem poté, co byl do funkce manažera dočasně dosazen Solskjaer, je hlavní starostí vedení přivést nového lodivoda," píše.

„United mají zájem především o Mauricia Pochettina a jelikož Spurs nechtějí ztratit současného trenéra, pak zcela jistě budou proti myšlence, aby ho následoval i Kane," domnívá se Short.

Podle něj je nejpravděpodobnější destinací, kam by mohl Harry Kane zamířit, Španělsko. Zareagovali na to i bookmakeři společnosti Ladbrokers, kteří v posledních dnech totálně překopali kurzy a nyní jako nejpravděpodobnější variantu vidí přestup útočníka do Barcelony. Na možnost, že Kane skončí na Camp Nou, je aktuálně vypsán kurz 3:1. Na to, že by skončil v Realu Madrid pak druhý nejvyšší 3,25:1. United jsou třetí v pořadí (4,33), v závěsu pak PSG (7:1) či Juventus 11:1.

Ačkoliv Barcelona udělala v minulém zimním přestupovém období velký obchod, když přivedla Coutinha z Liverpoolu za 160 milionů eur, nepředpokládá se, že by v lednu 2019 investovala další podobnou sumu. Stejné je to u Realu Madrid. Navíc Kane podepsal nový kontrakt.

Situace může být v létě přeci jen odlišná, každopádně Barca i Real by musely přijít s nabídkou, kterou by vedení Tottenhamu jednoduše nemohlo odmítnout.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 26.12. Odpovědět

Jen ať si ho nechají

COKO

Proč ne. Do Barcelony mi pasuje víc než do Realu (RM fan)

sonnyblack
DeviI - 27.12. Odpovědět

Smajlík 2

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články