Zpět na » Primera Division » Konec Isca v Realu? Po výprasku s CSKA byl vypískán a výtky k němu měl i Marcelo. Podruhé

Primera Division - Konec Isca v Realu? Po výprasku s CSKA byl vypískán a výtky k němu měl i Marcelo. Podruhé

Konec Isca v Realu? Po výprasku s CSKA byl vypískán a výtky k němu měl i Marcelo. Podruhé © FotbalPortal.cz - Isco si rozházel vlastní fanoušky

4

Líbilo se

13.12. - Včerejšek se Realu Madrid moc nepovedl. V posledním zápase skupiny G podlehl CSKA Moskva 0:3, což byla nejtěžší domácí prohra Bílého baletu v evropských pohárech. Mizerný večer prožil také záložník Isco...

Takový výprask a ještě doma...Fanoušci Realu jsou zoufalí. Prohrát s CSKA Moskva, který při vší úctě nepatří k evropské elitě, navíc tak výrazným skóre, to je blamáž, ostuda. A nezmírní ji ani fakt, že Blancos o nic nehráli a v sestavě se od začátku objevili spíše náhradníci.

Nespokojenost na tribunách stadionu Santiaga Bernabéu byla všeobecná, nicméně ještě víc ji odnesl Isco Alarcón, fotbalista, který je poslední dny a týdny středem zájmu novinářů a veškeré události kolem něj plní stránky sportovních deníků.

Včera od trenéra Solariho dostal teprve podruhé příležitost zahrát si v základní sestavě, nicméně nepomohl týmu k lepšímu výsledku. Navíc si rozhněval vlastní fanoušky. Ty, kteří doposud stáli na jeho straně a jejichž byl vždycky oblíbencem. V 55. minutě totiž nevyužil dobrou příležitost po přihrávce od Viníciuse a fanoušci na tribuně za brankou se na něj obořili. On k nim přistoupil a vyčítavě se zeptal: „Co chcete?" Od té chvíle na něj madridský stadion nepřestal pískat.

Pískot pak zesílil po třetí inkasované brance, kdy se španělský záložník odevzdaně vracel k vlastní brance, zatímco ruský celek potřetí skóroval.

Deník AS navíc přinesl informaci, že Isco odmítl kapitánskou pásku, když byl Marcelo střídán Carvajalem. „Snažil jsem se mu dát kapitánskou pásku, ale on mi řekl, abych ji dal Carvajalovi. Důvod nevím," prohlásil brazilský zadák v mixzóně.

Ostatně nebylo to poprvé, co Marcelo měl vůči Iscovi kritickou poznámku. Není to tak dlouho, kdy okomentoval hráčovu situaci, kdy Isco převážně vysedával na lavičce náhradníků, že jednoduše musí víc zabrat v tréninku.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 13.12. Odpovědět

Škoda že chce do City, uměl bych si ho představit v United.

Kuzma
Kuzma - 13.12. Odpovědět

místo Pogby.

Kuzma
Wazz - 13.12. Odpovědět

on nikde ale neřekl kam chce nebo jo?..pouze City o něj jeví eminentní zájem co jsem tak četl po bulvárech,takže to není až tak nereálný..snad v létě odejde ten Mour a zače se stavět novej tým třeba i s Iscem ,ale hlavně pod taktovkou někoho jiného...

Wazz
balmain - 13.12. Odpovědět

co se s nim stalo, vždyť loni ještě válel jak svině

balmain

Njn no penalty no party. Peres bude muset do banky a trochu to na jaře rozhýbat. Bohužel VAR hraje proti němu momentálně.

vl4dc3v3sm1ru

Když vyhrávali trofeje podvodem, tak se nepískalo, když se poctivě prohrává, tak se píská, fanoušci Realu jsou zkažený až do morku kostí. Aspon potěší že Isco dal najevo že už s tím klubem nechce mít nic společného.

AntiHnusdrid
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články