Zpět na » Primera Division » RAC1: Exmadridský útočník se nabízel Barceloně

Primera Division - RAC1: Exmadridský útočník se nabízel Barceloně

RAC1: Exmadridský útočník se nabízel Barceloně © zimbio.com - Morata, ještě v dresu Juventusu, v souboji s Barcelonou

1

Líbilo se

12.12. - Podle exkluzivních informací katalánské rozhlasové stanice RAC1 měl vedení Barcelony nabízet své služby útočník londýnské Chelsea, odchovanec Realu Madrid Álvaro Morata. Španělský fotbalista je totiž značně nespokojený se svojí komplikovanou situací na Stamford Bridge a rád by změnil působiště.

Katalánská rozhlasová stanice RAC 1 ve svém vysílání uveřejnila exkluzivní informaci, podle níž měl agent španělského útočníka Álvara Moraty nabízet služby svého klienta vedení Barcelony.

RAC1 uvedla, že Barcelona tuto nabídku přijala a dokonce se prý v Londýně uskutečnila počáteční jednání, na nichž obě strany zjišťovaly možnosti případné operace, která by se mohla uskutečnit v létě příštího roku. Zatím šlo ale pouze o schůzku informativního charakteru.

26letý útočník do Chelsea přestupoval v roce 2017 za 66 milionů eur z Realu Madrid. Do něj se vrátil po dvouletém hostování v Juventusu (2014-16), nicméně v následující sezóně se neprosadil, jak sám očekával a zvolil odchod z klubu. Do letošního přestupu Cristiana Ronalda byl fotbalistou, na jehož transferu Real Madrid utržil největší zisk.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chlapec má dvě možnosti.Smířit se s podřadnější rolí ve špičkovém mužstvu a nebo základ v mužstvech tipu Celta,Everton či AS Roma

Collector

to by byl geniální tah Peréze dostat impotentního Moratu na hrot Barcelony, jsem pro

Vincent12
F4BRE - 12.12. Odpovědět

Ne, díky

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články