Zpět na » Primera Division » Tým, kde hraje Paulinho, chce získat dalšího hráče Barcelony

Primera Division - Tým, kde hraje Paulinho, chce získat dalšího hráče Barcelony

Tým, kde hraje Paulinho, chce získat dalšího hráče Barcelony © mundodeportivo.com - Paulinho

1

Líbilo se

08.12. - Je to pár měsíců, co si z Barcelony odvedl čínský klub Guangzhou Evergrande brazilského záložníka Paulinha Bezeru, jenž v dresu azulgranas strávil jen jednu sezónu. Nyní však dostal chuť na další zboží od azulgranas. V agendě vedení druhého celku čínské SuperLigy je totiž i Paulinhův krajan, který na Camp Nou přišel letos v srpnu.

Angažmá Paulinha v Barceloně bylo přes počáteční rozpačité reakce fanoušků nakonec hodnoceno pozitivně. A nejen mezi nimi. Výkony brazilského záložníka zaujaly i zástupce čínského klubu Guangzhou Evergrande. Odtud ho blaugranas v srpnu 2017 zaplacením výkupní klauzule získali za 40 milionů eur. Ovšem Číňané neváhali nabídnout azulgranas dokonce 50 milionů, aby ho získali zpět do svých řad.

Nyní si celek vedený bývalým madridistou Fabiem Cannavarem vyhlédl na Camp Nou dalšího brazilského borce - útočníka Malcoma. Ten přišel do klubu teprve před startem letošní sezóny z Girondins Bordeaux, byť měl původně vše téměř domluvené s AS Řím. Jenže barcelonská nabídka, která přišla na poslední chvíli, byla finančně zajímavější a za 41 milionů eur nakonec i zvítězila.

V Barceloně ale Malcom nepatří mezi vyvolené hráče trenéra Valverdeho. Často se nedostával ani do zápasových nominací. Nicméně pokud nastoupil, nebyly jeho výkony úplně špatné. Proti Interu v Lize mistrů dal dokonce gól, stejně jako naposledy v týdnu proti Cultural Leonesa v domácím poháru. Ve stejném zápase se ale i zranil a bude mimo hru asi 14 dní.

Každopádně vedení azulgranas prý podle všeho vkládá do Malcoma velké naděje a považuje ho za hráče pro budoucnost. Proto prý nezvažují nabídku z čínského klubu.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články