Zpět na » Primera Division » Druhá verze barcelonských dresů pro sezónu 2019-20 je na světě

Primera Division - Druhá verze barcelonských dresů pro sezónu 2019-20 je na světě

Druhá verze barcelonských dresů pro sezónu 2019-20 je na světě © mundodeportivo.com -

0

Líbilo se

05.12. - V průběhu letošního roku už spatřila světlo světa zajímavá první verze barcelonských dresů, kterou budou nosit azulgranas během nadcházejícího ročníku. Nyní se na internetu ukázaly také alternativní trikoty pro venkovní zápasy, jež by měly plnit funkci druhé sady dresů.

Hodně kontroverzní variantu zvolila Barcelona pro své první dresy, které má v plánu nosit v sezóně nadcházející. Žádné pruhy svislé, ba ani vodorovné. Design úborů azulgranas bude vskutku revoluční. Bude totiž tvořen kostkami, či čtverci v barvě modré a šarlatové, v podobném duchu jako trikoty chorvatské reprezentace.

Server footyheadlines.com nyní přišel i s druhou verzí dresů. Ta bude vyvedena ve žluté barvě, s dvěma diagonálními pruhy v modré a šarlatové barvě. Logo sponzora firmy Rakuten bude v černé barvě.

Líbí se vám druhá verze barcelonských dresů?
Ano
Ne

Design připomíná dresy z minulosti, neboť Barca podobné nosila již v éře Johana Cruyffa či Carlese Rexache v 70. letech. Ve žluté barvě s pruhy, byť svislými, hrála Barcelona i v osmdesátých letech, stejně tak jako v ročníku 2008-09, prvním pod Pepem Guardiolou.

Logo zůstává ve stejné podobě. Byť se původně mělo změnit, hlasování o jeho nové podobě nakonec ani nepřišlo na pořad jednání při zářijové valné hromadě.


(zdroj: mundodeportivo.com)


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vůbec nejsou špatný, ta barva mi k barce nějak funguje.

Thiago_A
COKO - 05.12. Odpovědět

Zlatý dresy s Unicefem na přední straně Smajlík 13

COKO

Coko to byla doba co?Krásný fotbal,plno odchovanců a spousty úspěchů.Jak já ty časy nesnášel Smajlík 3

Collector
COKO - 05.12. Odpovědět

Jo, dominance byla neskutečná. Neřekl bych, že Barca je na tom nějak špatně, ale fanouškem v úspěších i neúspěších. Věřím, že letos tam ta LM padne, i když letos vidím jako favority City.

COKO
F4BRE - 06.12. Odpovědět

Letos City určitě největší favorit a jestli bude PSG přát los tak by mohli taky daleko. Pak je tu ještě Juve, který bylo schopný to finále hrát bez Ronalda natož teď s ním. Tohle trio podle mě největší kandidáti

F4BRE

Vidím to úplně stejně a kousek za nimi právě ta Barca.My bohužel letos ne,i když ještě jedna obhajoba by nebyla k zahození Smajlík 1

Collector
COKO - 06.12. Odpovědět

PSG je taky slušně rozjeto, pravda. Jelikož nemají v lize žádnou konkurenci, tak kvůli nedostatku těžkých zápasu to pak podle mě nezvládají. Zrovna PSG bych to moc nepřál, to spíš už City. Když si ale vzpomenu, jak Messi na začátku sezony hecoval stadion a říkal jim, jak jsou hladoví po LM, tak tomu s naději věřím.

COKO

To neni zlý.

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články