Zpět na » Primera Division » Proč upadl Isco u trenéra Solariho v nemilost? Kritika na něj míří i od spoluhráčů

Primera Division - Proč upadl Isco u trenéra Solariho v nemilost? Kritika na něj míří i od spoluhráčů

Proč upadl Isco u trenéra Solariho v nemilost? Kritika na něj míří i od spoluhráčů © FotbalPortal.cz -

3

Líbilo se

28.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Už před zápasem mezi AS Řím a Realem Madrid se tušilo, že mezi Iscem a trenérem Solarim není něco v pohodě. Ani jednou španělského reprezentanta totiž nepostavil do základní sestavy. Ovšem když ho včera na Olympijském stadionu v Římě poslal na tribunu, bylo to něco naprosto neočekávaného.

Dokonce i pro samotného hráče, který takové situace vůbec nezná a při příchodu do útrob stadionu se dokonce ptal kustoda, jestli má jít do kabiny, nebo ne, když není v nominaci. Tak rozhozený byl Isco, jemuž se snad nikdy nestalo, že by nebyl v nominaci na zápas. Ani pod Ancelottim, za Beníteze, u Zidaneho a už vůbec ne během krátkého angažmá Lopeteguiho.

Proč ale Isco upadl v nemilost Santiaga Solariho? Má se za to, že argentinskému kouči se jednoduše nezamlouvá přístup rodáka z Málagy k tréninkovému procesu. „Solari chtěl při tréninku, aby tým, který má v držení míč nahlas počítal přihrávky. Na to mu měl Isco odpovědět, že už takhle toho mají hráči dost, aby ještě museli počítat," uvádí redaktor Marcy Miguel Ángel Lara detaily ze zákulisí.

To, že Isco nedává do tréninků 100 procent potvrzují i hráči prvního týmu. „Neříkám, že nepracuje, ale fotbal je takový, musíte hledat, co nefunguje a zlepšit se v tom," řekl po včerejším zápase jeho spoluhráč Marcelo a nepřímo tak potvrdil, že Isco skutečně zaostává v přístupu za ostatními a Solari mu to dává sežrat.

Isco byl ale vždycky spíš typem, který raději hrál než trénoval. Každopádně neustálé vysedávání na lavičce Iscovi rozhodně nepomohlo a takovou situaci nedokáže dost dobře strávit. Být pravidelným náhradníkem není jednoduché pro hráče jeho pověsti. Těžko říct, jak by na takovou situaci zareagovali Modrić nebo Kroos...

Mezi Solarim a Iscem evidentně schází, jak se teď říká, „feeling". V jejich vztahu vznikl rozkol, který bude těžké zacelit. „Je obtížné si představit, že by například Zidane učinil rozhodnutí takového rozsahu. I James během svého nejhoršího období v Realu, byl poslán na tribunu jen během finále Ligy mistrů v Cardiffu, protože na něj jednoduše nezbylo místo," objasnil ještě Lara, jak velkou potupou bylo pro Isca jen místo na tribuně a jak velký rozvrat mezi oběma je.

Isco je osobnost, hráč, který se nebojí říct svůj názor a proto nemá úplné zastání ani ve vyšších klubových sférách. Ale nakonec téměř všechny trenéry dokázal přesvědčit, aby s ním počítali. Bude to i případ Solariho? Nebo je jejich společné soužití v Realu Madrid vyloučené?


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články