Zpět na » Primera Division » Neymar má dohodu, podle níž může v létě opustit PSG

Primera Division - Neymar má dohodu, podle níž může v létě opustit PSG

Neymar má dohodu, podle níž může v létě opustit PSG © as.com - Neymar

5

Líbilo se

27.11. - Podle informací španělské televizní stanice Betevé existuje údajně dohoda brazilského fotbalisty Neymara s vedením Paris Saint Germain o tom, že v létě příštího roku může opustit Park princů, pokud za něj některý klub zaplatí 200 milionů eur. Tedy o dvacet méně, než stál pařížský klub v roce 2017, kdy ho vykoupil ze smlouvy v Barceloně.

„Neymar má dohodu s PSG o svém odchodu v létě roku 2019," přetiskl španělský deník AS informaci, která zazněla v pořadu španělské televize Betevé. Podle ní by mohl někdejší barcelonský hráč opustit Paris Saint Germain za 200 milionů eur. Dva roky poté, co za něj PSG zaplatilo 222 milionů eur, které figurovaly ve výstupní klauzuli jeho kontraktu s Barcelonou.

Podle AS už zástupci Barcelony zahájili jednání s hráčem. Pověřením vedením jednání byl André Cury, který už se minulý týden sešel v Londýně z hráčovým otcem. Podle všeho by byli všichni kolem Nemyara šťastni, kdyby se do Barcelony vrátil.

Kam povedou další kroky Neymara?
Do Barcelony
Do Realu Madrid
Zůstane v PSG
Přestoupí do jiného klubu

Také deník Sport je přesvědčen o tom, že Neymarova budoucnost bude opět spojena s Barcelonou. „Neymar totiž může počítat s jedním velkým plusem. Tím je podpora barcelonské kabiny, jejích lídrů, ačkoliv jména hráčů, kteří se vyslovili za jeho návrat, známá nejsou. Někteří hráči jsou totiž v prakticky dennodenním kontaktu s hráčem PSG a snaží se i přemluvit klubové vedení, aby ustoupilo v rezolutním odmítnutí Neymara."

Jenže není vyloučeno ani to, že jeho cílovou stanicí nakonec nebude Santiago Bernabéu. O jeho služby se totiž také hodně zajímá Real Madrid. Zvlášť poté, co mužstvo v letošní sezóně po odchodu Cristiana Ronalda tápe.

Oba kluby si dělají velké naděje na získání hráče i kvůli tomu, že PSG má problémy se splněním Financial Fair Play, díky němuž by mohl pařížský klub být nejen potrestán zákazem nákupu nových posil, ale také startem v evropských soutěžích.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 27.11. Odpovědět

Pane Preislere, alespoň si to po sobě přečtěte !

Jenže není vyloučeno ani to, že jeho cílovou stanicí nakonec nebude Santiago Bernabéu. O jeho služby se totiž také hodně zajímá Real Madrid.

Kuzma

A z koho čeho Z hráčovým otcem asi Smajlík 4

MaraHCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články