Zpět na » Primera Division » Kam povedou další kroky Isca? V Realu nehraje, ale jinde je o něj zájem

Primera Division - Kam povedou další kroky Isca? V Realu nehraje, ale jinde je o něj zájem

Kam povedou další kroky Isca? V Realu nehraje, ale jinde je o něj zájem © as.com - Isco Alarcón

0

Líbilo se

27.11. - Situace záložníka Isca je v Realu Madrid po nástupu nového kouče tristní. Santiago Solari ho nepovažuje v tuto chvíli za hráče hodného základní sestavy a v pěti zápasech, co stál na střídačce, nechal Isca pokaždé na lavičce náhradníků. Jeho zápasový sumář se zastavil na zoufalých 79 minutách. Pokud by to takhle mělo jít dál, Isco by neměl jiné východisko, než Bernabéu opustit.

Pět zápasů odehrál Real Madrid za Solariho, ve čtyřech byl Isco v nominaci, ovšem v základní sestavě ani jednou. Ba co víc, do hry se z možných 360 minut dostal jen na 79. Hráč, který pod svým oblíbeným koučem Lopeteguim nastupoval prakticky pořád, pokud ho poté nezastavila operace slepého střeva, zažívá nyní situaci zcela odlišnou.

V tuto chvíli nikdo, tedy hráč ani vedení, nad odchodem neuvažuje. Jenže pokud by se situace měla odvíjet ve stejném duchu dál, rodák z Málagy už asi podobné opomíjení ze strany trenéra neunese a změní prostředí.

„Zájem o něj je v Manchesteru City, o možnost transferu se údajně zajímala i Chelsea. Naposledy se prý ozvala i Neapol, kde trénuje Ancelotti, jenž Isca zná z Madridu," uvedl expert na madridské zákulisí Eduardo Inda.

Jenže podle informací OK Diario nad přestupem v tuto chvíli nikdo na Bernabéu neuvažuje. „Iscovi nadále věří, že zlepší svůj výkon a dokáže zvrátit situaci, tak jak to už v uplynulých letech několikrát dokázal. Isco před rokem prodloužil smlouvu až do roku 2022 a Real ho považuje za jednoho ze svých nejdůležitějších hráčů," míní Luis García z citovaného média.

„Pokud ovšem Real na konci sezóny nesplní cíle, které si vytyčil, určitě dojde v kabině Bílého baletu k pořádné čistce a týkala by se zřejmě i Isca, který rozhodně není nedotknutelný," pokračuje García. Toho si je dobře vědom Carlo Ancelotti, který by rád dotáhl Isca do svého týmu. A kdyby to náhodou vyšlo už v zimě, tím lépe.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 27.11. Odpovědět

Isco měl jit tehdá do Barcy, věřím že by mu to u nás sedělo víc

F4BRE

A nebo taky ne. Pod ZZ hrál výborně a na jeho hru byla radost koukat. Doufám, že zůstane.

NoIscoNoDisco

Fabre to si nejsem jsme jistej , kvůli přetlaku v záloze museli předčasně odejít Fabregas a Thiago.

Messi777
Reklama
Reklama
Nejnovější články