Zpět na » Primera Division » Kdo se nechce v Barceloně vázat? Aneb 4 hráči, kteří jsou u azulgranas nezadaní

Primera Division - Kdo se nechce v Barceloně vázat? Aneb 4 hráči, kteří jsou u azulgranas nezadaní

Kdo se nechce v Barceloně vázat? Aneb 4 hráči, kteří jsou u azulgranas nezadaní © FotbalPortal.cz -

2

Líbilo se

16.11. - Být hráčem Barcelony, to je sakra partie. O takové protějšky se musí ženy doslova prát. Však také většina kádru azulgranas je buď ženatá, nebo mají minimálně přítelkyně. Ovšem najdou se i výjimky, na 23členné soupisce katalánského týmu jsou i čtyři fotbalisti, kteří momentálně nikoho nemají. Tedy oficiálně...

Jak bylo zmíněno, vezmeme-li v potaz kádr prvního barcelonského týmu, který čítá 23 jmen, je většina jeho položek zadaná. Kabinu na Camp Nou okupují ženáči, či alespoň zadaní mládenci, kteří ale ještě svůj vztah neposvětili u úřadů. Přesto se najdou i výjimky. Hned čtyři hráči totiž zatím nenašli, či nemají zájem, najít tu vyvolenou.

Rafinha

Brazilec, kterému už je 25 let, si svoje soukromí údajně hodně hlídá, ale podle důvěrných informací je to takový...no slušně řečeno proutník. Prý za sebou nemá, na rozdíl od svého bráchy Thiaga, žádné vážné vztahy. O mladším z Alcántarů se vždycky tvrdilo, že je černou ovcí rodiny, zatímco záložník Bayernu byl jejím vzorem. Prostě je hodně opatrný, aby ho novináři s nikým nenačapali.

Munir

Barcelonský útočník v září oslavil 23. narozeniny. Tomu, aby měl nějaký vážný vztah, možná zabránilo i to, že se pořád kvůli hostováním stěhoval. Nejprve Valencia, pak Alavés. Ale tvrdí se o něm, že si z těchto všech nejvíc užívá mládenecké svobody, a nechce vztahy s nějakou citovou hloubkou.

Na rozdíl od Rafinhy je často vídán v nejproslulejších barcelonských diskotékách. Po sítích kdysi koloval záznam, na němž byl zachycen Munir, kdy platil jedné slečně 100 eur na taxi, aby se z jeho domova v Sant Just Desvern mohla vrátit zpět. Později byl ještě médii probírán jeho incident na diskotéce v Madridu, kdy si stěžoval, že ho vrchní jednoduše natáhl a Munir kvůli tomu ztropil pořádný humbuk.Dembélé

Ani Ousmane Dembélé nemá přítelkyni. Rád si vyrazí se svými kamarády, jako to kdysi dělával i Neymar. Jedním z jeho oblíbených míst je i diskotéka Shoko, kde pravděpodobně byl den předtím, než vznikla kauza s údajnou gastroenteritidou. Fotodůkazy si nejsou, ale spousta svědků jeho přítomnost na ní odkývala.

Samper

U něho jsou v souvislostí s partnerkou největší pochybnosti. Jde totiž o nepříliš mediálně známého hráče a tudíž se málo objevuje na oficiálních akcích, kde by byl viděn s přítelkyní. Je proto možné, že nějakou má, ale dotěrní paparazzi se o tom jednoduše nedozvěděli, ani po ní nepátrají. Prostě Samper nepřitahuje tolik zájmu. Na svých fotkách na Instagramu ale bývá buď sám, s přáteli nebo s rodinou.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 17.11. Odpovědět

Panebože, to už radši žádnej článek než takovej ...

F4BRE

Tvl Preisler už fakt neví o cem psát tak sem dává cokoliv.

MESSIFCB
Forte02 - 16.11. Odpovědět

To je jak bulvár TVL Smajlík 3

Forte02
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články