Zpět na » Primera Division » Kohouti uzavřeli smír

Primera Division - Kohouti uzavřeli smír

0

Líbilo se

14.02. - Ronaldinho a Samuel Etoo uzavřeli na ranním tréninku v La Masíi smír. Ten kdo přiblížil obě strany byl záložník Thiago Motta. Oba dva se objali a zdá se, že válečná sekera mezi oěma hráči je natrvalo zakopána.

Byly to tři dny plné nervů. Všechno začalo tím, že Samuel Etoo nenastoupil do nedělního utkání proti Racingu Santander. Kamerunec se zhruba od 73.minuty rozcvičoval u postranní čáry a když v 85.minutě pro něj trenér Rijkaard poslal členatechnického týmu Eusebia, aby šel na hřiště, Etoo se bez vysvětlení sebral a vrátil se na střídačku. Rijkaard na pozápasové tiskové konferenci oznámil, že hráč nechtěl nastoupit a že neví proč, ale že to určitě řekl Eusebiovi. Etoo pak oznámil, že měl slíbeno, že nastoupí na třicet minut, a nemá cenu jít na hřiště na pohých pět minut.

Ronaldinho pak veřejně oznámil, že by měl Etoo myslet na mužstvo, což Etoo rozzlobilo.Kamerunec v pondělí netrénoval se zbytkem týmu a vúterý z jeho úst vypadla velmi tvrdá nařčení. Po aktu na tréninku se zdá, že celá záležitost je uzavřena a hráč se může znovu zapojit do tréninku.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články