Zpět na » Primera Division » Barcelonský mix. Spolupráci s katalánským klubem oslavil Nike extravagantním dresem

Primera Division - Barcelonský mix. Spolupráci s katalánským klubem oslavil Nike extravagantním dresem

Barcelonský mix. Spolupráci s katalánským klubem oslavil Nike extravagantním dresem © FotbalPortal.cz - Limitovaná edice barcelonských dresů

1

Líbilo se

15.11. - Barcelona a americká firma Nike slaví. Od začátku jejich vzájemné spolupráce už uběhlu dlouhých dvacet let a při té příležitosti se rozhodl zámořský gigant vydat speciální edici dresů, jež je jakousi složeninou či mixem všech dresů azulgranas od sezóny 1998-99, kdy plodný svazek odstartoval.

Velmi zajímavý nápad vznikl v sídle americké firmy Nike, která chtěla dvacetiletou kooperaci s katalánským klubem oslavit něčím výjimečným. Proto jejich designéři přišli s nápadem vytvořit limitovanou edici dresů, na níž budou zachyceny všechny varianty, které Barcelona na svých prvních dresech během uplynulých 20 let nosila.

Výsledný úbor sice vyznívá trochu extravagantně, ale jako komerční tahák je to určitě skvělý tah. Takový historický dres nemůže ve sbírce žádného fanouška culés rozhodně scházet.

Líbí se vám tento dres Barcelony?
Ano
Ne

Ostatně poslední dobou jsou úbory azulgranas vůbec lehce výstřední. Už návrhy dresů, které by měla Barcelona nosit v sezóně 2019-20 s kostkovaným či řekněme šachovnicovým vzorem, vzbudila hodně velkou polemiku. Stejně tak třetí dresy v růžové barvě, v nichž se Barcelona poprvé představila v zápase Ligy mistrů v Miláně.

A je proto celkem logické, že kromě pozitivních hlasů, se na sociálních sítích našly i ty negativní. „Vypadá to jako testovací stránka, když dáte do tiskárny novou náplň," vtipně poznamenal uživatel s přezdívkou Forever_LFC. Smířlivě se pak jeví komentáře uživatele MessiThe Maestro: „Není sice moc atraktivní, ale znamená hodně díky posledním klubovým úspěchům." V podobném tónu pak píše i Pramod: „Dokud ho nedají jako oficiální dres pro tuto sezónu, taj jsem s tím OK."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jak kdyby si malovalo děcko Smajlík 10

MESSIFCB
cukr - 15.11. Odpovědět

Takové pyžamo Smajlík 3

cukr

Obludný

Rudej-dablik
COKO - 15.11. Odpovědět

To je strašný...

COKO

vypadá to jak plzen a to není dobrý Smajlík 2

Thiago_A

Mne to pripada jak blbe poskladany puzzle Smajlík 2

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články