Zpět na » Primera Division » Maradona kritizuje rozhodnutí Realu Madrid: Solari ve funkci dlouho nevydrží

Primera Division - Maradona kritizuje rozhodnutí Realu Madrid: Solari ve funkci dlouho nevydrží

Maradona kritizuje rozhodnutí Realu Madrid: Solari ve funkci dlouho nevydrží © FotbalPortal.cz - Maradona kritizoval Solariho

1

Líbilo se

14.11. - Včera byl oficiálně uveden do funkce trenér prvního mužstva Realu Madrid Santiago Solari. Mělo se původně za to, že argentinský kouč, jenž povýšil od béčka, dostane smlouvu jen do konce roku. Nicméně vedení Blancos s ním překvapivě podepsalo smlouvu až do roku 2021. Tak dlouho ale podle tvrzení jeho krajana a fotbalové legendy Diega Maradony na lavičce nevydrží.

Ačkoliv se v souvislosti s místem na lavičce Realu Madrid mluvilo o Contem, Pochettinovi, Robertu Martínezovi, žezlo na střídačce Bílého baletu bude nakonec držet Santiago Solari. Bývalý hráč klubu a ještě před pár dny trenér třetiligové rezervy, kde už pracoval třetí sezónu. Povedly se mu ale všechny čtyři zápasy u áčka, na něž měl vymezen status provizorního trenéra. Čtyři výhry měly velký vliv na to, že se Solari na lavičce usadil natrvalo.

Každopádně v jeho případě nemělo jít o dalšího „Zidaneho", který po přechodu od rezervního celku zakotvil u prvního týmu na dvě a půl sezóny. V létě se měl Real ohlížet po zvučnějším trenérovi. To ale vzhledem k délce trvání Soalriho kontraktu do roku 2021 padá.

Nicméně věčný kritik Diego Maradona si neodpustil jízlivou kritiku směrem ke svému krajanovi. Podle něj nemá dostatečné zkušenosti, stejně tak jako reprezentační kouč Argentiny Scaloni. „Mám pocit, že nebudou schopni unést tlak takových týmů. Ale dobrá, pokud je na tato místa umístila rozhodnutí prezidentů argentinského svazu, respektive toho madridského, beru to. Ale stejně si nemyslím, že ve funkci vydrží dlouho. Trenéři by měli jít postupně, po etapách a to oni nedělali," kritizuje Maradona.

Na námitku, že přeci Zidane také šel podobnou cestou jako Scaloni, jen stroze odpověděl: „Je něco jiného, když se jmenujete Zidane a něco odlišného pokud jste Solari nebo Scaloni."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 15.11. Odpovědět

Hlavně, že on šel po etapách ...

F4BRE

Jinými slovy... proč kurva nikdo neoslovil mě? Jmenuju se Maradona a kdo je víc?

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články