Zpět na » Primera Division » Real Madrid už má první „lednovou" posilu

Primera Division - Real Madrid už má první „lednovou" posilu

Real Madrid už má první „lednovou © as.com - Exequiel Palacios

1

Líbilo se

14.11. - Madridský Real nezahálí na přestupovém poli ani ve chvíli, kdy je oficiálně transferové okno stále ještě uzavřeno. Deník Marca totiž informoval o tom, že v lednovém termínu přijde do týmu Bílého baletu nová posila, 20letý Exequiel Palacios z argentinského River Plate.

První lednovou posilou Realu Madrid v lednovém přestupním termínu se stane Argentinec Exequiel Palacios. Dohoda na transferu 20letého záložníka River Plate už je podle španělských zdrojů hotova, ovšem oficiální se stane až ve chvíli, kdy skončí jihoamerická obdoba Ligy mistrů Copa Libertadores. V prvním finálovém zápase s Bocou Juniors červenobílí uhráli remízu 2:2 a odveta je na programu v sobotu 24. listopadu.

Podle všeho by měl Palacios podepsat kontrakt až do roku 2024 a od ledna se zapojit do tréninků pod koučem Solarim, byť vedení argentinského klubu bojuje ze všech sil o to, aby jeho odchod co nejvíce oddálilo.Příchodem Palaciose tak Real pokračuje v angažování mladých talentovaných fotbalistů, což je dle mínění vedení klubu jediná možnost jak čelit finančně silným subjektům jako například PSG či Manchesteru City.

Finanční částka celé operace by se měla vyšplhat jen lehce nad 20 milionů eur.

Nejčastěji nastupuje Palacios ve středu záložní řady, spíše s ofenzivnějšími úkoly


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články