Zpět na » Primera Division » Dembélého agent přiložil polínko do kauzy posledních dnů

Primera Division - Dembélého agent přiložil polínko do kauzy posledních dnů

Dembélého agent přiložil polínko do kauzy posledních dnů © libertaddigital.com - Ousmane Dembélé

0

Líbilo se

13.11. - Francouzský útočník Barcelony Ousmane Dembélé scházel v nominaci na poslední ligový zápas svých barev proti Betisu. Všem bylo nad slunce jasné, že je to reakce na jeho poslední přestupky proti disciplíně, k nimž přistoupil trenér Valverde. Své slovo si ale do celé kauzy řekl i hráčův agent Moussa Sissoko.

Ve čtvrtek chyběl bez omluvy na tréninku a kouči Valverdemu už došla trpělivost. Jeho další projev nedisciplinovanosti zapříčinil, že zápas s Betisem se ho týkal jen jako diváka na tribuně. Neustálé pozdní příchody a laxní přístup k plnění povinností vyústily v zatím nejsnadnější formu trestu, která by 21letého Francouze měla probrat a připomenout mu, proč za něj Barcelona zaplatila 105 (145) milionů eur.

Jiný pohled na věc má ale hráčův agent Moussa Sissoko, jenž se pochopitelně svého klienta zastává a nabízí odlišnou verzi od té, která v souvislosti s absencí Dembélého na čtvrtečním tréninku začala obíhat médii.

„Hodně mě překvapuje, že se publikují takové informace. Na trénink nepřišel pozdě, trenér potvrdil, že jeho absence v nominaci nemá nic společného se zpožděním. Co se týče gastroenteritidy, Ousmane byl nemocný. Nespal celou noc a kvůli tomu byl unavený. Na trénink nešel a klub ho vinil, že nedal dřív vědět, aby ho mohl navštívit lékař u něj doma. Udělal to pozdě, ale volal, že je nemocný. Jsem překvapen, že se vytváří polemika i ve chvíli, kdy je nemocný," řekl agent Dembélého.

Sissoko současně vyloučil, že by ho tyto prohřešky měly Dembélého stát místo v kabině Barcelony. „Vůbec nepochybuji o jeho budoucnosti. Ousmane dál trénuje, je ve velkém klubu a Valverde ho chce. Je i v reprezentaci, kde mu Deschamps dál věří. A jestli je aktuálně v národním týmu Francie, pak proto, že si to zaslouží. Mluvil jsem i s Ericem Abidalem a řekl mi, že je s ním moc spokojený, že trénuje dobře."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, libertaddigital.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 13.11. Odpovědět

na trenink neprisel pozde a trener potvrdil ze jeho nenominovani neni kvuli pozdnimu prichodu...to mi pripomina: Zadnym holkam sem neplatil a ta castka taky nesouhlasi :D

Cornero

Uli a Karl musej zakročit

Willmeister14
Wazz - 13.11. Odpovědět

swap za Sanchéze...? Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články