Zpět na » Primera Division » Ramos muž bez nervů. Znovu zvolil dloubák a po zápase Panenkovi poslal vzkaz. Kolik už takhle dal gólů?

Primera Division - Ramos muž bez nervů. Znovu zvolil dloubák a po zápase Panenkovi poslal vzkaz. Kolik už takhle dal gólů?

Ramos muž bez nervů. Znovu zvolil dloubák a po zápase Panenkovi poslal vzkaz. Kolik už takhle dal gólů? © as.com - Sergio Ramos

4

Líbilo se

12.11. - VIDEO Sergio Ramos je snad mužem bez nervů. Dalo by se snad říci, že si podobné situace, kdy vám vylétne adrenalin do závratných výšin, přímo užívá. Včera v zápase proti Celtě Vigo totiž pokutový kop zahrál dloubákem, jako kdysi náš reprezentant Antonín Panenka. A ne poprvé. Minulý týden to zvládl proti Valladolidu, na začátku sezóny pak s Gironou.

V srpnu proti Gironě proletěl jeho dloubák nad tělem gólmana Bona. Před týdnem předvedl stejně efektní zakončení pokutového kopu v duelu proti Valladolidu. Prostě jako Tonda Panenka. To samozřejmě neuniklo pozornosti 69letého internacionála, který v rozhovoru pro server Goal.com neváhal označit stopera Realu Madrid za nejlepšího imitátora gólu, který už přes čtyřicet let nese právem jeho přízvisko.

Ramos prý tento rozhovor četl a jakoby chtěl kovanému Bohemákovi poděkovat za složenou poklonu, ve včerejším utkání ve Vigu za stavu 1:2 pro madridský klub, vystřihl znovu riskantní zakončení. A opět úspěšně. Gólman Sergio Álvarez se asi domníval, že k podobnému zakončení se po sedmi dnech Ramos neodváží a riskl jít k jedné straně. Chyba.Ramos po střetnutí nezapomněl ve svém příspěvku na Twitteru zmínit i vynálezce vršovického dloubáku a na dálku mu poděkovat.Pokud to statistici dobře spočítali, je to už jeho šesté zakončení podobným způsobem. Ale fanoušci si pamatují i jedno, které mu nevyšlo. Na EURU 2016 neproměnil penaltu proti Chorvatům.

Gól na EURO 2012 proti Portugalsku

Gól v kvalifikaci na EURO 2016 proti Makedonii

Rok 2017, gól proti Seville v Copa del Rey

Srpen 2018, gól do sítě Girony

3. listopadu 2018, Ramos překonává gólmana Masipa z Valladolidu

Včerejší zásah do sítě Celty Vigo


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.


Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články