Zpět na » Primera Division » Další úlovek Football Leaks. Kolik chtěl zaplatit Real Madrid za Mbappého?

Primera Division - Další úlovek Football Leaks. Kolik chtěl zaplatit Real Madrid za Mbappého?

Další úlovek Football Leaks. Kolik chtěl zaplatit Real Madrid za Mbappého? © 20minutos.es - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

07.11. - Loni v létě chtěl Real Madrid koupit nadějného útočníka AS Monako Kyliana Mbappého. A toužil po něm opravdu hodně, což dokazuje i poslední úlovek serveru Football Leaks, který svým pátráním dává nahlédnout do fotbalového zákulisí, které bývá řadovému fanouškovi obvykle ukryto.

Kylian Mbappé byl velkým lákadlem během léta roku 2017. O jeho přestup se snažilo hned několik elitních klubů, nicméně zdálo se, že největší šance získat francouzský talent má Real Madrid.

Server Football Leaks odhalil, že byl Bílý balet ochoten zaplatit za 18letého fotbalistu neuvěřitelných 214 milionů eur. V létě 2017 se dohodlo s AS Monako na přestupové sumě 180 milionů eur a k tomu dalších 34 milionů na daních. Celková částka by tak vyskočila na 214 milionů eur.

Nicméně i přes snahu madridského klubu se nakonec Mbappé přiklonil k nabídce Paris Saint Germain. Jediná podmínka monackého viceprezidenta Vasylieva, kterému sice bylo proti srsti posílit velkého rivala, byla ta, že PSG muselo vyrovnat nabídku madridského klubu.

Podle informací Marcy jednalo vedení Realu s otcem hráče v Los Angeles a Mbappé senior ujistil prezidenta Péreze, že Kylian upřednostní jejich nabídku v případě, že mu zajistí plat 30 milionů eur ročně. Real ale na takové požadavky odmítl přistoupit.

Paris Saint Germain Mbappému zaplatilo podpisový bonus (5 milionů eur ve dvou splátkách) a také plat ve výši 10 milionů eur čistého. Nicméně vedení PSG odmítlo podle Football Leaks zaplatit Mbappému případný bonus za zisk Zlatého míče. Kylian a jeho zástupci chtěli, aby se mu v takovém případě zvedl plat na 30 milionů eur. To klub odmítl a nakonec se s hráčem domluvil na jednorázové částce 500.000 eur.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články