Zpět na » Primera Division » Roberto Carlos ještě stále trénuje na okraji

Primera Division - Roberto Carlos ještě stále trénuje na okraji

0

Líbilo se

14.02. - Roberto Carlos už trénuje dva dny v kuse, ale ještě stále mimo skupinu, kterou ovládá Fabio Capello, ke které se připojili Raúl Bravo a Almaro Mejía. Podle stránek Realu Madrid, běhá Roberto Carlos po trávníku pod dohledem lékaře Josého Luise Martína.

Ještě před tím než začal Carlos trénovat mimo své spoluhráče, strávil den v posilovně a v pondělí dokonce zkoušel se zbytkem týmu trénovat, ale ještě jim nestačil. Zatím stále vidí pár komplikací a návrat na blížící se ligový zápas proti Realu Betis tak není stoprocentní.

Roberto Carlos na opuštěném hřišti ve Valdebebas zjistil, že ještě není úplně fit. Vyklusal si pár rovinek, trochu se protáhnul, ale stále cítil nějaké obtíže, a proto se také lékař týmu rozhodl zranění nepodceňovat a navrhl Robertovi lehčí tréninky.

Na druhou stranu, Diarra byl na tréninku přítomen, ale netrénoval se svými spoluhráči, zatímco Raúl Bravo a Almaro Mejía se zotavili z přetížení pravého stehenního svalu respektive ze zranění kotníku a mohou se tak znovu objevit na soupisce pro zápas s Betisem.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články