Zpět na » Primera Division » Nehraj jako Maradona, kritizují spoluhráči z Realu Madrid Isca

Primera Division - Nehraj jako Maradona, kritizují spoluhráči z Realu Madrid Isca

Nehraj jako Maradona, kritizují spoluhráči z Realu Madrid Isca © elespanol.com - Isco Alarcón

1

Líbilo se

02.11. - Kritické okamžiky v sezóně s sebou do kabiny ruku v ruce přinášejí různé vyhrocené situace, spory nebo výčitky. A ani Real Madrid se takovým věcem při svém aktuálním mizerném období nevyhnul. Podle médií byl terčem těchto invektiv záložník Isco Alarcón.

Realu Madrid se poslední měsíc hrubě nedařilo a v pondělí to vyhazovem odnesl kouč Julen Lopetegui. Záložník Isco, jenž byl černým koněm propuštěného kouče, který ho měl v oblibě již při angažmá u reprezentačního týmu, se sice stavěl na stranu Lopeteguiho, když tvrdil, že jestli mají vyhodit jeho, pak musí propustit i všechny hráče.

Nicméně právě Isco se měl stát terčem kritiky uvnitř kabiny. Ze zdrojů blízkých madridskému klubu totiž prosákly informace, podle nichž mu byl většinou týmu vyčítán jeho herní styl, sice lahodící oku diváka, ale pro výsledky týmu ne příliš praktický.

„Většině hráčů Realu se nelíbí, že v tak kritické situaci, v níž se nachází mužstvo, někteří fotbalisté, konkrétně Isco, dělají, jako by se jich netýkala. Hraje, jako by byl Maradona," píše Ok Diario.

„Iscovi to hráči pořádně vyčetli, domnívají se totiž, že fotbalista, který je považován za největšího ,kouzelníka´ týmu, už to v zápasech občas přehání. Podle nich to vypadá, jako by on měl všechno spasit a vyřešit a to poškozuje ostatní, protože buď jeho akce vyústí do ztracena, nebo nebezpečnou ztrátou míče. Poslední výtka prý přišla po El Clásicu, v němž byl sice Isco jeden z mála hráčů, kteří se zachránili od celkové kritiky. Nicméně ani tak se jádru týmu nelíbilo, že chtěl všechno udělat sám a prý mu to měli hned po zápase a také na následném tréninku říct," uvádí nejmenovaný zdroj.

Každopádně Isco má stále nespočet stoupenců, kteří obdivují jeho hru. Tak jako například bývalý hráč Blancos Míchel Salgado. Ten se dokonce domnívá, že jednoho dne Isco dostane Zlatý míč.

„Pokud takhle bude Isco pokračovat, může být jedním z kandidátů na zisk Zlatého míče," myslí si.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Článek vycucaný z prstu. Praseler nemá na rohlíky.

OVKlobasa

souhlasím

sonnyblack

Vždycky platilo YesIscoNoDisco

AntiHnusdrid
Forte02 - 02.11. Odpovědět

Co ty si za mamlasa

Forte02

vyjebanej debílku

maple001

Uživatele NoIscoNoDisco na něj! Smajlík 1

Tomguncz2

Pod moji úroveň tenhle plebs.

NoIscoNoDisco

Já už to beru s humorem Smajlík 1

Tomguncz2

Já už to neberu vůbec...

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články