Zpět na » Primera Division » UEFA cup: čtvrteční zápasy - preview

Primera Division - UEFA cup: čtvrteční zápasy - preview

0

Líbilo se

14.02. - Druhá dvojice úspěšných španělských týmu ze základních skupin poháru UEFA sehrají svá utkání na stadionech soupeřů. Protivníci to nejsou nijak atraktivní, zato velice těžcí. Sevilla hraje proti rumunské Steaue, Celta v Moskvě se Spartakem.

Steaua Bukurešť - Sevilla FC, čtvrtek 19.30

Trenér Sevilly Juande Ramos na tiskové konferenci v Bukurešti uvedl, že mužstvo ze sebe musí dostat to nejlepší, jestli nechce, aby ho soupeř překvapil a rovněž nevěří, že by ligová přestávka rumunského týmu mohla jeho výkon nějak poznamenat. "Určitě teď dlouho nehráli ligu, ale měli dlouhé soustředení a sehráli spoustu přátelských zápasů. Jsou dlouhou dobou spolu, takže určitě budou dobře připraveni." Juande proto ví, že to pro Sevillu nebude jednoduché utkání. "Je to dobré mužstvo, které do hry vloží úplně všechno aby postoupili dál, naše povinnost je dostat ze sebe to nejlepší, aby nás soupeř nepřekvapil." Juande velmi dobře ví, že Steaua do soutěže přešla z Ligy mistrů, kde sehrála důstojnou roli ve skupině. "Myslím, že to budou velmi vyrovnaná utkání, oba týmy mají touhu jít dál, ale bude to velmi tvrdé." Juande Ramos z nominace k utkání vynechal zraněné obránce Dragutinovice a Javi Navarra, místo nich se v ní objevil zimní posila Fazio.

Spartak Moskva - Celta Vigo, čtvrtek 17.00

Trenér Celty Fernando Vázquez nevyloučil možnost, že by se v utkání objevil brazilský útočník Fernando Baiano. "Všechno záleží na jeho duševní pohodě, jak se bude cítit na tréninku." Potvrdil, že účast Baiana je velmi důležitá, protože Celta cestovala do Moskvy bez útočníků. "Definitivní rozhodnutí padne dnes v noci." Dále Vazquez uvedl, že ligová soutěž má pro Celtu jasnou prioritu. "Ĺ panělská liga je pro nás hlavní cíl, takže všichni budou hrát zápas se Spartakem a myslet na utkání s Osasunou. Chci aby všichni věděli, že středem pozornosti, i pro trenéry, je pro nás víkend, utkání mnohem důležitější, než je tohle. Ale nepřijeli jsme jako turisté. Remíza 2:2 by byla výborným výsledkem pro odvetu ve Vigu." Vzhledem k obavám z tuhé ruské zimy uvedl: "Meterologické podmínky nejsou žádnou překážkou." Mnohem větší starosti mu dělá umělá tráva na stadionu Lužniky, který hostil Olympijské hry 1980 a kam se vejde 85 000 diváků.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články