Zpět na » Primera Division » Za to, co Real nabízí za Pochettina, už mohl mít půlku Hazarda

Primera Division - Za to, co Real nabízí za Pochettina, už mohl mít půlku Hazarda

Za to, co Real nabízí za Pochettina, už mohl mít půlku Hazarda © FotbalPortal.cz - Pochettino a Hazard

0

Líbilo se

26.10. - S trenérem madridského Realu Julenem Lopeteguim je to pěkně nahnuté. Proslýchá se, že ani pozitivní výsledek z nedělního El Clásica nemusí současnému lodivodovi Blancos zaručit obsluhu kormidla v tuto chvíli kličkující bárky v následujících zápasech. Prý už vedení klubu jedná o jeho nástupci. Nicméně vypadá to, že jeho angažování bude stát pořádný balík.

A to je trochu paradox. V létě vedení Realu Madrid po odchodu Cristiana Ronalda neuznalo za vhodné uvolnit z kasy pořádný peníz na potřebnou útočnou posilu. Jenže nyní podle všeho budou muset vyložit nejen značný peníz na nového trenéra ale i za odstupujícího trenéra...A vše nasvědčuje tomu, že dříve nebo později nakonec i za onu posilu.

Nejdřív k novému trenérovi. Britský deník Metro píše, že „Real Madrid chce mluvit s Mauriciem Pochettinem o možnosti, že by nahradil ve funkci Julena Lopeteguiho na Bernabéu. Dokonce je ochoten zaplatit 40 milionů liber za jeho ,přestup´ do madridského klubu."

„O Pochettina se Real zajímal už před sezónou, ale vzhledem k tomu, že Argentinec považoval svoji práci u Spurs za nedokončenou, upřednostnil setrvání v týmu. Nyní jsou ale především šance Kohoutů na postup do play-off Ligy mistrů velmi komplikované a to by mohlo Pochettina přeci jen přimět k odchodu."

Další peníze by ale Real stál konec kouče Lopeteguiho. Podle médií 18 milionů eur, tedy v librách nějakých 16 milionů. Celkem 56 milionů liber. Za takovou sumu už mohl mít Bílý balet půlku Hazarda.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, metro.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 26.10. Odpovědět

Pokud si dobře pamatuji, tak Chelsea chtěl za Hazarda min. 200 mil. liber, takže 56 mil. je o něco víc jak čtvrtina ceny. Smajlík 7

Kuzma
Cornero - 27.10. Odpovědět

to jo..dneska se prodavaj talenti kteri nic nedokazali za sto padesat mega a Hazard kterej ted napno ukazuje svoje kvality ze by ho Chelsea pustila za min?

Cornero
F4BRE - 26.10. Odpovědět

K čemu by jim byla půlka Hazarda ?

F4BRE

To je jak takový ty kutilský časopisy. Teď si můžeš poskládat Škodu 1000 a v prvním vydání máš přední nárazník.

NoIscoNoDisco

Spodní část se k fotbalu hodí víc než ta horní. By jí přilepili třeba na horní část Caballose a konečně by si aspoň zahrál Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 1

Bal-lack
F4BRE - 26.10. Odpovědět

Jo takhle, ještě by bylo dobrý kdyby to bylo jak píše Ballack, kombinovat různý hráče. Třeba Neymar nohy a tělo Akinfenwa

F4BRE

Akinfenwa je taková trošku složenina. Alespoň jménem - Adebayo Akinfenwa to je Adebayor s Akinfeevem ne? Smajlík 3

NoIscoNoDisco

To by vypadlo hodně legračně.
Slepičí nožičky na ohromným těle... to musím zkusit vyphotoshopovat Smajlík 2

Bal-lack
F4BRE - 26.10. Odpovědět

To zkus a pak nám tady na to hoď odkaz Smajlík 2 Klidně i naopak Smajlík 2

F4BRE

Nic hele nejde mi to Smajlík 2 Smajlík 2 vypadá to divně. Ty celkový proporce jsou až moc rozdílný Smajlík 2 Smajlík 2

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články