Zpět na » Primera Division » Cristiano je pryč, Ramos „není". Real Madrid se musí naučit hrát jinak

Primera Division - Cristiano je pryč, Ramos „není". Real Madrid se musí naučit hrát jinak

Cristiano je pryč, Ramos „není © as.com - Christian Karembeu

1

Líbilo se

25.10. - Už v neděli vypukne slavné El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid. Právě Bílý balet aktuálně neprožívá úplně ideální období a příčiny se snažil hledat i někdejší hráč Bílého baletu Christian Karembeu, který na Bernabéu strávil tři sezóny.

Těsná výhra nad Viktorií Plzeň ukončila šňůru pěti utkání bez výhry. Real Madrid před El Clásicem s Barcelonou začíná vystrkovat hlavu z bahna, do nějž během posledního měsíce hodně hluboko zabředl. Přes osm hodin nedokázal vstřelit gól, to je skutečnost, která hodně vystihuje současnou mizérii 13násobného šampiona Evropy.

„Real hrál na a pro Cristiana. Ten ale odešel a mužstvo musí najít jiný způsob, jak hrát a využít talentované hráče, které má k dispozici. Nyní nemáme toho úplně top kanonýra. Cristiano byl nejlepším střelcem a my musíme hledat jiného," hledal příčiny poklesy Bílého baletu dnes 47 letý záložník, který na Santiago Bernabéu strávil období mezi roky 1997 - 2000.

Dobře si proto pamatuje na své první El Clásico, které zažil. „Byl jsem hodně překvapený, když jsme poprvé přijeli na Camp Nou, na autobus házeli kameny a já to vůbec nechápal. Takhle pro mě začalo El Clásico. Já šel do samotného zápasu klidný, ale to na té ulici nebylo jednoduché. Nechápal jsem, že se před El Clásicem mohou házet kameny," líčí svůj zážitek s premiérového velkého souboje.

A co podle mistra světa z roku 1998 ještě tíží madridský klub? „V Madridu všechno závisí na Ramosovi. Když je na vrcholu, je na tom dobře celý tým. Jenže Ramos ,není´. Když ,je´, pak je neuvěřitelný, svým vůdcovstvím strhává i ostatní, táhne Real."

A jak vidí současné útočníky Blancos, kteří zatím nedokáží suplovat góly, které si s sebou odnesl Cristiano Ronaldo? „Mariano se může stát novým Cristianem, ale musí věřit sám sobě, protože má rychlost, tah na branku a gólový čuch. Také Benzema by se mohl stát králem střelců, ale je to práce celého kolektivu."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mariano se nemůže stát novým Cristianem. On nemá ani na to, aby hrál líp než Benzema. Bohužel.

sonnyblack
eldZii - 25.10. Odpovědět

tak mně přijde, že hraje vždy líp jak benzema.. jen mu chybí víc minut a trochu štěstíčka..

eldZii
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články