Zpět na » Primera Division » Nemůžeme brečet nad někým, kdo tu nechtěl být, rýpl si madridský Isco do Ronalda

Primera Division - Nemůžeme brečet nad někým, kdo tu nechtěl být, rýpl si madridský Isco do Ronalda

Nemůžeme brečet nad někým, kdo tu nechtěl být, rýpl si madridský Isco do Ronalda © FotbalPortal.cz - Isco a Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

23.10. - Realu se prostě nedaří. A když se nedaří, hledají se jednoduše viníci celé situace. Vzhledem k tomu, že v létě klub opustil Cristiano Ronaldo a mužstvo se poslední dobou střelecky trápí, je pochopitelně první po ruce argument, že za celou mizérii může právě absence portugalského útočníka. To ale záložník Realu Madrid Isco jako omluvu absolutně nebere. Navíc si do CR7 i trochu rýpl.

Čtyři soutěžní zápasy strašila madridské fotbalisty velká nula na kontě vstřelených branek. Takové sucho v hlavním španělském městě dlouho nepamatovali. A když v pátém zápase narůstala černá šňůra pomalu ale jistě o další minuty, stala se z ní historicky nejdelší série bez vstřeleného gólu v historii Bílého baletu. Tu utnul až v 72. minutě zápasu s Levante obránce Marcelo a zastavil tak stopky na nové hodnotě - 481 minut.

Mnozí za takové konstelace lamentují nad odchodem Cristiana Ronalda. Hráče, který byl za sezónu schopen nastřílet 50 gólů jako by se nechumelilo. Nicméně prezident Pérez v létě neopětoval jeho přání stát se nejlépe placeným fotbalistou světa a k opuštění Bernabéu portugalskou hvězdu v podstatě donutil.

Zřejmě i na základě této skutečnost si včera při hodnocení toho, jestli týmu skutečně schází, do Cristiana Ronalda trochu rýpl záložník Isco. „O tom se mluví od chvíle, co odešel. Nemůžeme mluvit o někom, kdo tu není. Postrádám Balea nebo Carvajala, když nejsou k dispozici. Máme spoustu řešení, jak se vypořádat s gólovou krizí. Nemůžeme ale plakat kvůli někomu, kdo tady nechtěl být.”

Odpověď druhé strany na sebe nenechala dlouho čekat. A byla stručná. „Mě to přijde správné. Opravdu se nemůže plakat, tak to prostě je,” řekl se smíchem na tváří Ronaldo. Nicméně ke krizi Realu se vyjadřovat nechtěl. „Nechci mluvit o jiných týmech. Není k tomu vhodná chvíle. Navíc mi to ani nepřísluší, nejsem vhodná osoba, která by měla komentovat problémy Realu Madrid.”


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články