Zpět na » Primera Division » V Realu to před Plzní pořádně vře, Ramosovi ruply nervy

Primera Division - V Realu to před Plzní pořádně vře, Ramosovi ruply nervy

V Realu to před Plzní pořádně vře, Ramosovi ruply nervy © foxsports.com - Sergio Ramos

3

Líbilo se

22.10. - VIDEO Realu se momentálně nedaří a nedobré výsledky se podle všeho odráží i na náladě těch, kteří jsou na trávníku strůjci nevídané mizérie. Dnes to předvedl na tréninku před zítřejším utkáním Ligy mistrů s Viktorií Plzeň Sergio Ramos jenž reagoval podrážděně na zákrok mladého Reguilóna. Klidnit oba kohouty musel Luka Modrić.

Velké napětí panuje v Realu Madrid po další porážce. Dnes konkrétně ve sportovním centru Bílého baletu ve Valdebebas. Při jednom cvičení, kdy se hrálo s míčem rukama, se totiž mladý obránce Reguilón snažil sebrat míč kapitánovi mužstva dlouhým skokem, nicméně udeřil při tom zaskočeného Ramose do tváře.

Ten na to zareagoval podrážděně a snažil se vší silou napálit balón, aby trefil mladého zadáka. To se mu napoprvé sice nepodařilo. Ale nedlouho poté, když se tým přesouval k dalšímu cvičení, nejprve věnoval letošnímu novicovi v A týmu klasické gesto se zvednutým prsten, že ,takhle ne´ a také další nakopnutí balónem. Tentokrát už Reguilóna trefil. Vášně musel u obou kohoutů krotit Luka Modrić.Jak vidno, v Realu panuje před Ligou mistrů velká nervozita. Využije toho Plzeň k dobrému výsledku?

Po tréninku ale Ramos svoji chybu uznal a na sociálních sítích se Reguilónovi omluvil. „Ačkoliv se to nezdá, jsou to situace poměrně obvyklé. Ale to není omluva. Moje reakce neměla být taková. Vždycky jedeme naplno, je to tak?, Regui? Nakonec vyhráváme všichni společně. Mažeme to a jdeme na zítřejší zápas,” uvedl.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 23.10. Odpovědět

Přesná ukázka toho, jak se kapitán nechová. Smajlík 1

Eidur

Ramos to uzavrel ako pánko Smajlík 17

NedStark
Zedman - 23.10. Odpovědět

Uzavřel to pěkně, ale tohle nemůže dělat, zvlášť tak mladým hráčům, kteří naopak potřebují podporu.

Zedman
COKO - 22.10. Odpovědět

Je celkem logické, že jsou v Realu všichni dost nervozní. Ale kapitán by to asi neměl tak hrotit a spíš ostatní krotit a hecovat je.

COKO

Piqué x Messi Smajlík 2

Bal-lack
COKO - 23.10. Odpovědět

Spíš mě napadl Puyol Smajlík 7

COKO

To vím a s tím jednoznačně souhlasím bez žádných debat. Puyol byl opravdu PAN kapitán, PAN hráč a skvělá osobnost, ale stejně tak je i Puyol historie tak jako Raúl.
A Piqué je momentálně stejná realita jako Ramos.

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články